Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Járt úgy esetleg vki, hogy...

Járt úgy esetleg vki, hogy bekakilt a szülőágyon? Kellemetlen ugye? Félek nehogy így járjak, ha már nem lesz idő a beöntésre.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt kár aggódni.Ők ehhez hozzá vannak szokva. Nem is fogják mondani, ha esetleg igen.
2010. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szió sajna sokan járnak így , de nyugi, természetes, különösen ha nem kapsz beöntést. Doki nem fog semmit szólni, és lehet hogy észre sem veszed mivel a toló hasonló a kakiláshoz azaz nyomnod kell majd, és hidd el nem érdekel mi jön még csak az hogy kint legyen a kis babóca :)
2010. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam beöntést, és mégis odacsináltam. Nem mondom, kellemetlenül éreztem magam,de senki más nem. Ez elég gyakori, és előfordul. Ne aggódj. Az orvosok és a szülésznők láttak már ilyet.

És ők szinte mindennap találkoznak ilyennel.

2010. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm kapott beöntést és utána sétálgatás közben érezte hogy valami folyik a lábán.Épp ott volt a doki és szólt neki hogy Jaj,doktor úr folyik a magzatvíz.

A doktor meg csak annyit válaszolt hogy:anyuka tessék elmenni wc-re az nem magzatvíz...

Tehát mindennapos dolog nem zavartatják magukat.

2010. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem mar reg sürü fajasok voltak amikor megkaptam a beöntest,nem is tudtam vele setalni...ramjött egy fajas es rohantam a wc-re,szerintem amugy meg semmi,összecsomagolják es kihajitjak,nem te lennel az első...felnött emberek vannak ott bent nem gyerekek...
2010. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom h fogalmam sincs h mi jött ki vagy mi nem a gyereken kívül. Látni nem láttam semmit, mondani meg nem mondták, amúgy is kitérdekelt. Hát engem nem, csak az érdekelt h a babám kint legyen és meglássam végre.
2010. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Mentőtiszt hallgató vagyok (lány) és sok időt töltöttem a szülőszobán tanulás céljából (kétszer annyit, mint az előírt, mert ismerősöm besegített, hogy minél többet tapasztaljak, természetesen nem csináltam semmit, "csak" tanultam). Sok szülést végignéztem, és csak meg akarlak nyugtatni, hogy ez még akár beöntés után is teljesen természetes!! Egy nagy adag törlőkendőt tesz a rutinosabb szülésznő a feneked alá, és ha úgy alakul, töröl egyet és eldobja az előre odakészített vödörbe, majd újra és újra, néha "csak" a vér vagy egyéb folyadékok miatt is. Semmit sem fogsz érezni, látni belőle, mintha semmi sem történt volna! Ez teljesen természetes és egyáltalán nem megbotránkoztató. Ott mindenki csak arra koncentrál, hogy te és a pici a legnagyobb biztonságban legyetek! Tényleg sok szülést láttam, de ezen még egyetlen egyszer sem akadtam fenn... annyi minden másra kell ilyenkor figyelni. Ez annyira apróság, mint, hogy süt-e kint a nap közben :))) Ilyesmire nem is kell gondolnod! Sok boldogságot!
2010. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 hete szültem hiába kértem beöntést nem adtak úgyhogy odament eleinte bántott de most már nem érdekel nem az én hibám volt.
2010. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az unokatesóm szülésznő. - Minden 2. anyuka odakakil a szülőágyra. Beöntéstől függetlenül. Nem fogják megmondani neked, cserélik is ki a lepedőt, amit te észre sem fogsz venni....

Felesleges energiapazarlás ezen görcsölnöd, tőled független helyzet lesz, nem tudsz mit tenni. Inkább gyűjtsd az erőt a szülésre.

2010. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!