Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez jelentheti azt hogy par...

Ez jelentheti azt hogy par napon belul szulni fogok?

Figyelt kérdés
Par napja elegge lelassult a babam nem mozog annyit csak inkabb mocorog neha. Es elegge sokat kemenyedik a hasam, foleg ejjel, de napkozben is orankent legalabb egyszer, nem gorcsol, csak kemenyedik es oyan kellemetlen erzes. 36. hetben vagyok.
2010. márc. 4. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt hiszem nekem is így indult. De léteznek jósló fájások is, ami még nem jelenti azt, hogy megindult a szülés. Azért hívd fel az orvosod, mert az a biztos amit ő fog mondani.

2010. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Meglatom, milyen lesz a mai nap, ha surusodik a kemenyedes, akkor hivom a dokit, megkerdezem tole mi gondol. Amugy meg annyit, hogy par napja nagyon rosszul is alszom, faj mindenem a csipom szetszakad egesz ejjel, es a szemeremcsontom is ez nem tudom esetleg a tagulast jelzi e vagy nem tudom.
2010. márc. 4. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia Sorstárs! :)


Én is a 36. hétben vagyok, és hasonlókat érzek. A baba kevesebbet mozog, mint eddig, rosszul alszom, és tegnap egész este mintha betontömb lenne a hasamba, szinte folyamatosan keményedett, és ez éjszaka is folytatódott. Pedig szedem még a magnéziumot ezen a héten, de most semmit nem használt. A szeméremdombom nem fáj, csak néha van kis nyilalás lefelé, viszont a csipőcsontom baloldalt már 1 hete nem az igazi, kicsit sántikálva tudok csak menni.

Kicsit én is beijedtem már éjszaka, hogy mi ez, de szerintem csak jósló, mivel igazából semmi fájdalommal nem járt, csak kellemetlen volt. Készülget a szervezet a nagy napra. :) Lehet hogy még a végéig is kihúzzuk. :)

2010. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem elkedvetleníteni akarlak titeket, de én eddig hármat szültem, mindig úgy volt, hogy biztos hamarabb fog jönni (nagyok voltak, nagyon keményedtem, nyílt a méhszáj), mégis mind a hármat indítani kellett a végén... Most 27 hetes vagyok, már egy hónapja nyílik a méhszájam, isszonyatosan keményedek, de szerintem ez sem lesz koraszülés... :-) A jóslók viszont remekül felkészítenek a szülésre! Mivel több hét alatt kinyílt félig a méhszájam, mire szülni mentem, nagyon gyorsan meglettek a babák. Nézzétek a pozitív oldalát: ha nem jönne hamarabb, akkor valszínűleg gyorsabban megszületik majd! Addig is kitartás!!!
2010. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello! Szerintem afrontot érzitek:) Én 39+2 vagyok.. tegnap majd meghalam annyira szúrkált, a hólyagomat fejelgette a baba.. harmadik gyerek, azt hittem korábban jön mert a 24 héttől nyitva van a külső méhszáj a méhnyak megrövidült már..


2-3 hete 2111 a éhszájam. azt hittem tegnap megtette a front a hatását, de semmi.. a tegnapi görcsök elenére se.. szóval lehet jóslófájás vagy frontra keményedés.. ha már megy el a nyákdugó vagy megindul a víz akkor már számítsatok rá:)

drukkolok!!

2010. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hello! Nekem is 36. hetesen kezdodtek a kemenyedesek, a rosszul alvas, az alhasi fajdalom, es azon imadkoztam, hogy csak egy hetet huzzunk ki a 37.-ig, mert akkor mar nem kora szulott. Most 38+4 vagyok es meg mindig nem bujt ki! Az elso babam es anyu szerint meg ra is fogok huzni. Nap, mint nap kemeny a hasam, van olyan nap, hogy alvas nuku, mar nagyon nehez. Sok sikert! Es turelmet, mert az nagyon kell.
2010. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elozo vagyok. A baba mar nekem is csak alig mozog, mozgott, allitolag mar nincs neki hely, most meg faj is ha meg-meg mozdul.
2010. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!