Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha van fogadott orvosod,...

Ha van fogadott orvosod, mineden egyes alkalommal adtok pénzt?

Figyelt kérdés

Vagy csak esetenként?És ha ott van az aszisztens hogy adjátok oda?És mennyit szoktatok adni.

Néhol olvasom 10e ft-t adnak, az nagyon sok.


2010. márc. 3. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A magánrendelőjében minden alkalommal 10000 ft
2010. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van fogadott orvosom, de mindig az sztk-ba járok hozzá. (Igaz már jó a terhesség vége felé kértem fel). Első alkalommal akartam pénzt adni (asszisztensnő átment egy pillanatra a szomszéd helyiségben) de nem fogadta el, azt mondta hogy majd esetleg a végén amikor meglesz a baba.
2010. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dettó mint az első.
2010. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Magánorvoshoz járok kezdettől fogva. Az ajtóra és az asztalára is jól láthatóan ki van téve a tarifa, ezt minden vizsgálatkor becsülettel ki is fizettem (5000 Ft), ennél többet nem adtam neki soha.


A 24. héten megkértem, hogy legyen ott a szülésemnél, és megkérdeztem, mennyiért vállalná el. Nem mondott árat, mondván, hogy eddig is hozzá jártam, a vizsgálatokért fizettem, amit a szülésért adnék, az nem tarifa, hanem hálapénz lesz, döntsem el én, hogy mennyit adok.


A vizsgálat díjának tízsszeresét szánom neki, ha ott lesz és jól végzi a dolgát. De csakis akkor adom oda, ha négyszemközt leszünk.

2010. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magánrendelőjébe 6000 volt a tarifa. Itt orvost nem lehet válsztani, de megoldotta és bejött mikor szültem. Hálás vagyok neki, nagyon sokat köszönhetek neki, végig velem volt, nevettetett. Nehéz szülés volt, mert a kislányom feje beszorult, és a köldökzsinór rátekeredett a nyakára és a törzsére.

Szülésért nem kért pénzt, de mi adtunk neki. És vettünk neki egy drága magyar bort, mivel nagy boros.

jill

2010. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magánrendelőben a kiírt tarifát, ez ötezer volt. Négyszer voltam nála, ami az előírt. A kórházba is berendelt ultrahangra illetve az első terhességemnél ott ultrahangozott, olyankor természetesen semmit nem adtam neki. A szülésért pedig a hat hetes kontrollon a magánrendelőjében fizettünk.
2010. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem a magánrendelésre járok, hanem sztk-ra.De mindig ugyan ahhoz az orvoshoz. Nem tudom, nem túlzás mindig pénzt adni neki, ha a végén is kap?
2010. márc. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!