Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 hónapja szültem császárral,4...

1 hónapja szültem császárral,4 nap kivették a varratot, de sajnos szét nyílt a seb. Nagyon felületi volt ezér nem varták össze, azt mondta ha doki hogy majd magától összeforr. A mai napig egy 4 cmes nyílt sebem van. Mennyi idő után gyógyul a seb?

Figyelt kérdés

Járt már valaki így?

Lehet ennek valami szövődmánye?

Jövőhéten megyek kontrollra.


2008. szept. 1. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben elmentem volna egy másik dokit megkérdezni.Nyílt seb sosem jó.Fertözödhet.Szerintem még ma hívd fel a nögyögyászatot,vagy a szülészetet,e´s beszélj egy másik dokival,hogy mit mondd....
2008. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Császározás után nekem is szétnyílt a sebem, el is mentem a dokihoz. Nekem se varrták össze igaz csak 1 cm-es volt. Sajnos már nem emlékszem mennyi idő volt míg összeforrt, mert már 6 éve történt. De nem lett semmi bajom tőle.

Azért szerintem 4 cm az sok, esetleg menj el egy másik dokihoz, hátha az mást mond, vagy összeölti. Ja és ha tudsz, még ezen a héten.

Mielőbbi jobbulást.

2008. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!