Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányán melyik orvost és...

Tatabányán melyik orvost és szülésznőt ajánlnátok?

Figyelt kérdés
Június elején fogok szülni, most költöztem ide és nem tudom kihez járjak. Mennyibe kerülnek?
2010. febr. 26. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Dr Ferencz Zoltán Ő nagyon rendes,lelkiismeretes orvos!


Nekem nem volt fogadott orvosom a harmadik gyerekemnél de Ő volt az ügyeletes akkor amikor szültem!Oda figyelt rám,segített és nagyon barátságos volt!:)


Rendelése: Kedd-Szerda 16-órától.


Tatabánya-Dózsakert

Vadász út 4. fsz.


tel.:30/216-6509

2010. febr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 5 hete szültem Tatabányán, nekem a Tekse István volt a fogadott orvosom. Teljes mértékben meg voltam vele elégedve, nagyon emberséges, odafigyelő, nálam elég sok gond lett a terhesség végén, és teljesen ott volt szakmailag is. Császároztak, a Málik doktorral, aki szintén nagyon emberséges, több szobatársamnak ő volt a fogadott orvosa, neki a szülésznője a Vajnorák Nóra, aki nagyon rendes szülésznő. Viszont csak az orvossal együtt tudsz szülésznőt fogadni, külön már nem lehet. Ált fele annyit kérnek mint a doki.
2010. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. márc. 1. 06:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!