Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányán tudtok ajánlani jó...

Tatabányán tudtok ajánlani jó szülésznőt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 10:56
 1/5 anonim válasza:
Én a Horváth Évinél szültem. Nagyon rendes volt! Látom, hogy régi kérdés, de hátha vki még hasznát veszi a válasznak... :)
2010. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia! már nekem is megvan a kisbabám, és nekünk Hlogyikné Németh orsi volt a szülésznőnk. A Horváth Évát is ismerem, nagyon rendes. Amúgy 1-2 kivétellel mindegyik szülésznő nagyon rendes és segítőkész. Én kétig (1 hét várakozás+1 hét a babámmal) voltunk bent, de pont tegnap mondtam apának, h egyeltalán nem is éreztem úgy mintha kórházban lettem volna.
2010. febr. 3. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Hello!

A Hlogyiknét megfogadtátok, vagy ő volt ott? Spontán v. császár? Mennyit pénzt kért/kapott? Én is keresek Tb-án jó szülésznőt, de sajna senkit nem ismerek.

2010. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én Hardiné Fazekas Erzsébetnél szültem és nagyon meg voltam vele elégedve!
2010. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is Hlogyikné Orsit fogadtam. Nagyon meg voltam elégedve. Nagyon értette a dolgát. Horváth Évit is megismertem...Róla nem mondanám ugyanezt...De lehet, hogy rossz napja volt:)
2010. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!