Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor lesz ebből szülés? Már...

Mikor lesz ebből szülés? Már másodszorra hittem azt hogy "na most ez az, lassan indulni kell", és mégsem..

Figyelt kérdés

39hetes vagyok,a 30.héttől 1211 a méhszáj értékem.Ez sajnos még mindig változatlan,2napja vizsgált a dokim.

holnap lesz egy hete hogy a nyákdugóm egy része távozott.Jóslóim b 2hónapja vannak,amik nagyon durvák,azok kb pár hete.

2x volt olyan,a legutóbbi ma reggel,hogy azt hittem ebből tuti szülés lesz.Éjjel alig aludtam,enyhe görcsök voltak,este olyan szinten szúrt a hüvelyem,mintha kést forgattak volna benne,ez kb 1-2 órán át,mozdulni se birtam.3x ment a hasam,reggel 7-től kb másfél órán át nagyon erős görcseim voltak,amik 10 percenként jöttek,elég hosszúak voltak,de volt hogy 12,15 percenként is,e mellé valami iszonyú derékfájdalom társult,amitől szinte mozdulni se birtam.Aztán csak abbamaradtak ismét....

Mi lehet ez?Csak jósló akkor?Mi lesz ha igazi fájás lesz,hogy ismerjem fel?én ebbe is biztos voltam hogy az,mert 1,5 órán át tényleg kb 10 percenként jött,hányinger,hasmenés,derékfájás volt mellette.

Van már egy fiam,nála semmit nem éreztem,csak keményedtem.Sima tanácsadásra mentem amikor a 37.hétbe léptem,a dokim megvizsgált,és közölte hogy majdhogynem 3 ujjniyra nyitva vagyok,irány a szülőszoba.3óra alatt meg is született.

Igy most fogalmam nincs mit érezzek,vagy hogy.

Ráadásul napi 2x 0,6-os clexant kell szúrnom,de ugye szülés előtt nem lehetne,igy állandóan hezitálok most beadjam e vagy sem....

Szerintetek mikor lesz ebből szülés?Vagy mikor kéne bemenni a kórházba?Más már 1,5 órája tartó rendszeres 10 percessel bemenet volna?Vagy be kéne ilyenkor?Ha bementem volna,kiröhögtek volna tuti,mert addigra ugye totál elmúlt.... olyan tanácstalan vagyok.. :(


2015. máj. 16. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs rutinom ebben de úgy tudom egyre sűrűbben jonnek a fájások. Illetve hogy zuhany után ha joslo elmúlik.
2015. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem röhögnek ki, ha ilyenkor bemész, sőt, még az is lehet, hogy bent akarnak tartani.

Nekem is volt szülés előtt néhány héttel, hogy bementem, mert olyan görcseim voltak, senki nem röhögött ki. A gyereked egészsége a legfontosabb, és mivel a szülés egyetlen biztos előjele a magzatvíz elfolyása, ha úgy érzed, azonnal menj be, inkább legyen vaklárma, mint hogy ne érj oda időben.

A jóslókból NEM LEHET előre megmondani, mikor fogsz szülni. Én hetekig jóslózgattam, mégis túlhordtam.

Nyugodtan fordulj a szakemberekhez, ha bizonytalan vagy, ezért vannak!

2015. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Ez az,hogy ha nem muszáj,csak annyit lennék bent amennyit kell,nem szeretném ha bent tartanának feleslegesen...

Tusoltam akkor,és se nem erősödött,se nem múlt el.Én szinte biztos voltam benne hogy ez nem jósló,de másfél óra múlva kiderült hogy mégis....

Magzatvizem nem folyik/szivárog,ha ilyen lenne,természetesen azonnal bemennék.

Holnap reggel kell mennem NST-re,meg a dokim néz megint magzatvizet is,hát kiváncsi leszek.....

2015. máj. 16. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
én is így görcsöltem rendszeresek voltak 1-2 óráig mellé fájt a derekam is.aztán elmúlt,megint kezdődőtt... pár nap után mentem vizsgálatra,nyitva voltam inditottak
2015. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát nagyon reménykedek hogy végre tovább nyiltam...

Múltkor is biztos voltam benne,hogy azért fájok ott lent ennyire mert nyilok,aztán kiderült mégse,ugyanúgy állok.

2015. máj. 16. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
a jóslók sima görcsök,az,hogy mellé fáj a derekad is az jó jel :-) nekem azt mondták rejtett vajúdásnak. mellé a hasad is megy,nekem is ment,meg kell legyen nemsokára,legalábbis a szervezeted arra készül :-)
2015. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!