Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés után a varráshoz...

Gátmetszés után a varráshoz sima, vagy felszivódó varratokat használnak?

Figyelt kérdés

Tudom, kórházfüggö, csak kiváncsi lennék rá, hogy általában melyiket. Ha van aki györben szült arra lennék leginkább kmiváncsi.

Köszönöm a válaszokat


2008. aug. 28. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

győrben pedig orvosfüggő én a hillirnél szültem minda kétszer és ő felszivódót használt.

kinél szülsz? és mimkor?

2008. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem győri vagyok, Vácon szültem februárban. Nekem ilyet is, olyat is használtak. Varratszedéskor mondta a doki, hogy kiszedte, amit ki kellett, a többi marad, mert az felszívódó. Nem értettem, hogy miért nem lehetett az egészet felszívódóval csinálni.
2008. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs fogadott orvosom...ezért érdekelne a dolog.mert ha 2félét is használnak még,akkor gondolom én nem a jobbikat fogom...a varratszedéstöl nagyon félek
2008. aug. 28. 14:00
 4/6 A kérdező kommentje:
november 19-re vagyok kiirva.azt nem tudod,mindig alkalmaznak gátmetszést,vagy csak ha muszály?
2008. aug. 28. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pécsi vagyok. A varrat milyensége nem attól függ, hogy van e fogadott orvosod vagy nincsen, hanem attól hogy lesz e gátmetszésed, ha igen mekkora, illetve lesznek e belső repedéseid, szövet roncsolódásaid. Nekem durva szülésem volt, ezért belül felszívódóval rarrt a doki, kívül meg simával amit három hét múlva kiszedett, de csak mert már nem bírtam tovább. Amúgy a varratszedés nem fáj, inkább csak kellemetlen, attól ne félj! Szép szülést neked.
2008. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát elvoileg csak akkor ha muszály nekem mind a kétszer vágtak, ha esetleg akarsz dokid fogadni a hillier bátran meremm ajánlani, nagyon rendes mmindig lehet hivne ha gond van akár éjjel is a szülésnél is azonnal megjelent és ott volt velem végig, pedig az első lányunkkkal a 32 héten mentem át hozzá de nem volt semmi rosszallás benne
2008. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!