Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan kell újabban az apasági...

Hogyan kell újabban az apasági nyilatkozatot intézni? Tényleg csak a 30 napnál nem régebbit fogadják el a kórházban? Közjegyző is kell hozzá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 10:14
 1/6 Ági1987 ***** válasza:
Mi is nem rég intéztük a párommal,be kell menni a jegyzőséghez(mind ketten a pároddal) ott az anyakönyv vezetőt meg keresni annak kell mondani,hogy milyen ügyben jöttetek!Kell a személyitek,lakcímkártya,kiskönyved,és a dokitól egy igazolás,hogy terhes vagy!
2010. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ma beszéltem a X.ker.-i anyakönyvezési hivatallal hogy kell-e az apasági mellé a élettári kapcsolat igazolásáról szóló papír is. Arra azt mondták hogy kórháza válogatja de náluk nem. Kérdezte hogy mikori az apasági elismerés én mondtam hogy novemberi és azt mondta hogy az jó és a kórház intéz mindent. Márc.11-re vagyok kiírva.

2010. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közjegyző nem kell csak az anyakönyvezető lesz ott. 300 azt fogadják el ami a terhességed ideje alatt készült mindegy mikori. Előző voltam. DE hívd fel a kórházat, ott megmondják a biztosat.
2010. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 29 hetes vagyok tegnap csináltattam az anyakönyvezetőnél,nem kellett hajadoni ig.,és kb.30 perc volt.Ő azt mondta majd hivjam fel azt az önkormányzatot ahol szülök hogy nekik mi kell mert én másik kerületben szülök mint ahol lakom.Amugy május 6-ra vagyok kiirva,szerintem 3 hónapnál nem lehet régebbi
2010. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok,elfelejtettem mondani kérj igazolást a nögyógyásztól,és azt vidd magaddal és a kiskönyvet.
2010. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Le kellett mennünk a párommal az önkormányzatra(mindkét ember kell hozzá, vinnem kellett egy papírt amin a nődokim igazolta, hogy terhes vagyok! Szeptemberben intéztük el, s novemberben szültem!
2010. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!