Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenképpen kérdezzek rá a...

Mindenképpen kérdezzek rá a dokimnál, hogy mennyit kér a szülésért?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva elég gusztustalannak érzem, hogy a 9 hónap alatt otthagyok a magánrendelésén több tízezer forintot, és akkor esetleg még a szülésnél is elvárná, hogy teletömjem a zsebét. Nem lehet, hogy annyit adok, amennyit én gondolok? (Pláne, hogy elvileg ingyenes lenne az egész...)
2008. aug. 26. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem tegnap. Azt mondta amit gondolunk, ő nem kér semmit, nincs meghatározva. Én azért nyugodtabb vagyok, hogy megkérdeztem. Kérdezd csak meg nyugodtan, tudd hányadán álltok.
2008. aug. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De lehet. Viszont, ha fogadott orvosod van, amikor felfogadod a szüléshez, elfogadod a játékszabályokat. Ne érts félre, én sem értek vele egyet! Most olyan városban fogok szülni, ahol nem lehet orvost fogadni, ez leegyszerűsíti a dolgokat. Az első babánkat viszont máshol szültem. Fogadtam orvost, és a terhesség vége felé, rákérdeztünk a párommal, hogy mégis mennyi, nehogy valamelyikőnket meglepetés érjen...Ő azt mondta, hogy mennyit szoktak adni, nem azt hogy mennyit kér (persze egy a vége :-)
2008. aug. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi nem kérdeztünk rá konkrétan, csak utaltunk. Mivel fogadott orvos ezért szeretnénk ha ő vezetné le a szülést stb.... Ő megmondta mennyiért vállalja, nekünk is, neki is így tiszta. Egyetértek az előttem szólóval, ha fogadtál orvost, vannak játékszabályok, még ha nem is tetszetősek.

Üdv: 37 hetes mami

2008. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából ez az egész azért is faramuci, mert mi van, ha egy olyan összeget mond, amit nem tudok megadni? Akkor a szülés előtt váltsak orvost?
2008. aug. 26. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
A második vagyok, nagyjából azért lehet rá számítani, hogy mennyi. Általában a vizsgálatért kért összeg tízszeresét szokták kérni/adni szülés után.
2008. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!