Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetünk ma? Tegnap elment...

Szülhetünk ma? Tegnap elment a nyákdugóm, fájdogált, keményedett a hasam, többet, mint eddig, jóslóim már vannak régóta.

Figyelt kérdés

Éjjel nem volt semmi. Most reggel újra kezdődött, talán még jobban fáj az alhasam, időnként a derekamba is nyilallik és szinte folyamatosan kemény a pocakom.Sehogy nem akar elmúlni. Járkáltam, feküdtem, ültem, tusoltam. Valakinek kezdődött így a szülés? 1 ujjnyira nyitva voltam pénteken.

(mire kiírom a kérdést, már oviba jár a kisfiunk, állandóan kifogásolta a fogalmazásom.)

38 hetes


2010. jan. 31. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
38+6hetes avgyok csütörtökön elment anyákdugom! vannak már jo 2hete josloim de semmi!! már irogatom az erösebb fájásokat de semmi!!haskeményedés folyamatos a lábam között 2napja nagyon kellemetlen izomlázszerü fájdalom! nyilalgat stb !de ahogy figyelem nem mozog annyit mint szokott!!nyitva vagyok én is csütörtökön c1111-t irt a dokim a papirra nst-re 2naponta járok de semmi!remélem hamar megszülünk és könyü szülst kivánok neked és a többieknek is!!miskolci 38+6hetes mami
2010. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most elkezdtem írni, 4-6 percenként erősebben érzem, de múlni nem múlik a fájás az időpntok közben sem nagyon.

Felhívtam a védőnőt, azt mondta, ha még ebéd után is ilyen, inkább menjünk be a kórházba, inkább potyára, mivel 1. baba.

2010. jan. 31. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor szoritok neked! én is szeretném már érezni ezeketa fájásokat!nagyon könnyü szülést kérlek irj ha megszültél!
2010. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mizujs veletek?Hát szerintem elkezdődhet a vajúdás,de nem biztos hogy babáztok ma.Bocsi csak azért írom mert mikor engem fölvettek a kórházban,megkérdezték folyik a víz?Mondom igen.És fájások is vannak?Mondom igen.Akkor ma meg lesz a baba.Úgyhogy csak azért írom hogy lehet ma még csak a vajúdás lesz.De szívből kívánom ne így legyen,hanem úgy ahogyan szeretnéd!!!!!!!!!!

2010. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megszületett a kisfiunk! 2010.01.31-én 20:43-kor. Nem volt egyszerű, nem tágultam ki ekkora sem teljesen, így császár lett a vége, elég kemények voltak a fájások. 3850g-mal született meg, mind a ketten jól vagyunk.
2010. febr. 6. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vok.

Szívből gratulálok.És milyen volt a fölkelés a műtét után?Apás szülés volt?

2010. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első 2 nap elég kemény volt, amikor feláltam, még a beszédtől is fájt a varrat, de mire hazajöttünk a 4. nap, már nagyon jól ment a járás, felkelés, minden. Most meg már szinte olyan, mintha nem is lenne varrat a hasamban. Apár szülésnek indult, addig mellettem volt a párom, amíg a doki nem döntött úgy, hogy császár lesz, oda a műtőbe ő már nem jöhetett be.
2010. febr. 9. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:
garatulálok az én kislányom 0203án született 3005g és 48cm vel simán szültem 11órát vártam mire kibujt nem nagyon tágultam én se!!!!
2010. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!