Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha külföldön kötöttem házasság...

Ha külföldön kötöttem házasságot és még nincs meg a hazai anyakönyvezés a házasságról (nem is lesz meg szülésig), de van OFFI által kiadott hiteles fordításom, akkor az vajon elég az újszülött anyakönyvi kivonatához?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy az apa neve is szerepelni fog majd benne vagy csak az én nevemre anyakönyvezik és lehet cserélni mindent majd?

Főleg a debreceni Klinika érdekel, ha van valakinek tapasztalata, ott fogok szülni.

Köszönöm előre is!


2014. dec. 2. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a jegyzőt, és inkább írjatok (tegyetek) apasági nyilatkozatot. Akkor nem kell majd minden iratot cserélni.
2014. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!