Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bekakáltatok már szülés közben?

Bekakáltatok már szülés közben?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének,nem buta kérdésnek szánom.Csupán csak aggódom,ugyanis egyébként is hígabb a székletem.És félek h szülésnél oda.....

Van vkinek hasonló tapasztalata?


2010. jan. 30. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
3 szülésem volt,és nem.:)Egyébként pont emiatt van előtte beöntés,nem kell félni.;)
2010. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Tudom,de van egy ismerösöm aki ennek ellenére is oda kakált.
2010. jan. 30. 20:32
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor ott leszel, nem ezen fogsz aggódni.Az orvos, és a szülésznő is megszokta már, sokszor előfordul.Van ahol nem adnak beöntést, vagy nincs rá idő, és bekakál valaki, de van aki nem.Van aki a beöntés ellenére is.

Szóval akkor nem fog zavarni, ha úgy alakul, és mást sem.

2010. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2. szülésemnél beöntés és alapos tisztulás után is odakakiltam. Kicsit kellemetlen volt, de mondták, hogy ne törődjek vele. Köv. szülésnél lehet később is kérek egy beöntést, mert tuti parázni fogok ettől. Már ha lesz rá idő :)
2010. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első szülésemkor a beöntés ellenére sajnos sikerült. Az orvos és a szülésznő feladatát látja el, nem zavarta, eltakarította a szülésznő, utána úgy ment minden, mintha mi sem történt volna. Ez bárkivel előfordulhat!

A második szülésemkor is kaptam beöntést, akkor nem volt semmi problémaí!

2010. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél kaptam beöntést, a másodiknál már nem volt rá idő. Egyiknél sem kakáltam be. Viszont nyugi!!! Az unokatesóm szülésznő, és azt mondta, hogy ez egy teljesen természetes dolog, és egyáltalán nem ciki. A dokik, szülésznők sok ilyet láttak már, Te meg nem is fogod látni. Semmi jelentőssége!
2010. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Nikcsi ***** válasza:
100%
En odapisiltem... :)
2010. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát remélem,ha úgyis alakul nem néznek majd rossz szemmel rám.Föleg a fogadott orvosom.
2010. jan. 30. 21:16
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
szia! elvileg ezért van a beöntés...de látom van, aki ennek ellenére is...nekem nincstapasztalatom, császároztak, de ez meglepett hogy a beöntés ellenére is előfordul.
2010. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első szülésemnél 22-kor kaptam beöntést,utána nem kelhettem fel.Másnap 13-kor született meg a gyerek.Jött minden.Sőt,szülésznő tanulók voltak,hát az egyiket arcon pisiltem.Szegény,pedig pont ő volt olyan kedves és első élő előadást látott.A dokim jót szórakozott.

A harmadiknál úgy éreztem kell.Szóltam a szülésznőnek,hogy jön valami más is.Azt mondta rakjam oda nyugodtan.

Ne aggódj,ez természetes dolog.

2010. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!