Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok Gyöngyöson...

Mik a tapasztalatok Gyöngyöson dr. Fehér András főorvosról?

Figyelt kérdés
Gyöngyösön fogok szülni dr. Fehér András főorvosnál. Nekem nagyon pozitív tapasztalataim vannak a dr. úr kapcsán.
2008. aug. 14. 20:02
 1/2 anonim válasza:

Szia!Én is nála fogok szülni!A nővérem mindkét gyermekét nála szülte.(20 és 12 éve!)Mindketten teljesen meg vagyunk vele elégedve!Én is már 10éve járok hozzá.Kicsit most izgulok is,mert a héten szabin van én meg a 38.hétben,úgyhogy remélem kibírja a babuci a hetet,mert mindenképp nála szertnék szülni! :-) Minden orvosról hallani jót is rosszat is-róla is,de én a rosszakat meg se szoktam hallgatni!Nagyon türelmes és szerintem nagyon jó szakember!Nekem az is pozitívum,hogy pl.ő nem jelenti ki,hogy mennyit kér a szülésért-mint más orvos! :-)

Könnyű szülést neked!

2008. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem a világ legrosszabb orvosa...és irtó bunkó
2011. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!