Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma elment a nyákodugóm,...

Ma elment a nyákodugóm, meddig huzhatom igy?

Figyelt kérdés
3napja fájásaim vannak és a lábam közöt elég kellemetlen fájdalom néha alig tudok felálni az ágybol is menszi szerü féjdalmak vannak de nem sürüsödö hanem épp amikor rámjön .ma voltam uccsó tanácadáson akkor még nem ment el a nyákdugó,2fokba éret lepény és 2 újjnyira nyitva vagyok.38+4hetes vagyok szerintetek?
2010. jan. 28. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Semmedig tessék bemenni a kórházba nagy a fertőzés veszély!
2010. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nikcsi ***** válasza:
100%

Attol hogy a nyakdugo elment meg huzhatod akar 1-2 hetig is, ha a magzatvized folyt volna el, akkor lenne fertozesveszely.

Viszont igy hogy mar eroteljes josloid vannak, szerintem nem sok van hatra. Azert szolj ra a dokidra hogy elment a nyakdugod, ismetlem magam meg napokig varathat magara a szules ettol.

2010. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szia!2 hete nyitva a méhszájam 2111-es.Mégis még egyben vagyok.Nekem is II.-es a lepényem.Amúgy én úgy tudom ilyenkor még nincs fertőzésveszély, csak ha elmegy a megzatvíz is, vagy erősen szivárog.38+4
2010. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerdai napon ment el a nyákdugó, fájásaim nem nagyon voltak és két nappal előtte még a méhszáj is zárva volt.Vasárnap reggel elfolyt a magzatvíz és éjszaka megszületett a kislányom. A kórházba tényleg nem kell bemenni csupán ezért, de szerintem hamarosan más miatt indulnod kell úgyis;) Könnyű szülést kívánok Neked, legyen olyan szép élmény, mint az enyém volt!
2010. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj, ezzel még nem kell menni, csak ha elfolyik a vized, vérzel, erősen görcsölsz, vagy 5 perces rendszres fájásaid lesznek.

ezzel így még akár 2 hetet is kihúzhatsz...

2010. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazuk van az elottem szoloknak, huzhatod meg napokig. Nekem szerencsem volt, reggel fel 6-kor elment a nyakdugom, 9-kor megszuletett a babam. (ejjel fel 1-tol voltak fajasaim) Konnyu szulest, boldog babazast neked!
2010. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem dec 15én elmet kora dután...és este 11körül a víz is elfolyt,de tegyük hozzá,h front volt:S
2010. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!