Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rettenetes hát és derékfájás,...

Rettenetes hát és derékfájás, olyan érzés mintha kést szúrnának belém alulról, menzeszhez hasonlító görcsök, keménykedő pocak. Ezek jelek lennének?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok, olvastam hogy lehetnek influenzára utaló jelek (benáthásodtam)..hasmenés (van enyhe kb két napja már) , a nyákdugót nem vettem észre h távozott volna, ha csak nem pici darabkákban , mint az előbb pisilésnél észrevettem..
2014. nov. 11. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jeleknél többek is lehetnek már ezek... :)szurkolok :)
2014. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, ezek az előjelei.

Lehetnek jósló fájások is, ami napokig-hetekig is eltarthat.

Bár a hasmenés inkább a szülés megindulása előtt jelentkezik, nem tudom, hogy ez jellemző-e napokkal, hetekkel előbb is.

2014. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:) viszont ezek a fájások egy hete tartanak már, igaz esténként egyre erősödnek, ma meg már napközben is érzem..akkor azt hiszem jobb ha mindent elkészitek hátha beindul :)
2014. nov. 11. 13:14
 4/11 anonim ***** válasza:

az a "késszúrásos" dolog inkább aranyér gyanús is lehet..

de ne legyen igazam

2014. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*vagy végbélnyílás repedés, főleg a hasmenés következtében.
2014. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A kèsszúrást a hüvelyemben erzem a mèhemnel nemhiszem hogy ott èreznem az aranyeret :-/
2014. nov. 11. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első így kezdődött, bár ő az első fájástól 16 órára meg is született. A szurkálás tágulás is lehet.
2014. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyenlőre semmi erősödés, úgyhogy marad a várakozás...Csütörtökön megyek kontrollra , lehet már haza sem engednek ha a gép is mutat fájásokat...
2014. nov. 11. 18:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor én ezeket éreztem, akkor már a szülőszobán voltam 3 perces fájásokkal :-) Én is 38 hetesen szültem. Majd írj, ha már tudsz valamit. Drukkolok nagyon és könnyű gyors szülést kívánok.
2014. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia! en is 38 hetes vagyok ugyan ezekkel a "panaszokkal" mar 1 hete.csak nekem hasmenés helyett hányás van.sok a savam. :/
2014. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!