Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet valami bajom ha szülés...

Lehet valami bajom ha szülés után nem várok 6 hétig a szeretkezéssel? Ha igen mi?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A méhed belső felszíne egy nagy, nyílt seb, ami vérzik, váladékozik, és szeretne begyógyulni. Nem tenne jót neki, ha kívülről ondó jutna be oda, vagy bármiféle szennyeződés, fertőzés. Úgyhogy ha mindenképpen szeretkezni szeretnétek, akkor használjatok gumit.
2010. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Mi három hétig bírtuk:) (18. héttől tilos volt a sex) Használtunk gumit és semmi baj nem lett.

2010. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Mivel még nem biztos, hogy teljesen zárt a méhszájad, nagy a fertőzésveszély. Van annak egyéb módja is, hogy együtt légy a pároddal.
2010. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább várd ki szerintem.Lehet semmi bajod nem lesz, de lehet hogy igen.Ne kockáztass, vannak egyéb módszerek is......
2010. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Én 3 szülés után mindig előbb voltunk együtt (3-4 hét, gumival). Nem lett semmi bajom. Mentségemre szolgáljon, hogy nem szexeltünk 9 hónapig.
2010. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A fertőzésveszély miatt nem ajánlott, ami óvszer mellett is fennáll természetesen.

Most vár van egy gyereked, nem szabad ilyenekkel bohóckodni, legyen egy kis felelősségérzeted, ha már...

2010. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hát már a 4 hét után együtt voltunk természetesen gumival!
2010. jan. 27. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Én is 9 hónapig el voltam tiltva a szextől, a terhesség alatt majd meg vesztem...aztán amióta megszületett a kisfiam, már nem is kívánom, pedig anatómiailag nyugodtan szexelhetnék, mert még gátsebem sem volt. Már szülés után 8 héttel vagyok, és még mindig nem szexeltünk :-(
2010. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!