Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyucik! Milyen a...

Császáros anyucik! Milyen a sebetek közel egy év után? Hogy vagytok? Időjárásváltozást érzitek? És babáitok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Több mint másfél éve szültem császárral,köszönöm jól vagyunk!:)

Az első 3 nap halál volt,de 10 nap után fizikilag már nem fájt.

Aszem a hidegfrontot érzem néha,de az inkább csak kellemtlen!

A kisfiam 10/10-es Apgarral született és azóta egy fülgyulladást leszámítva 5 hónapos korában,szuperül van!

Imádnivaló kissrác!:)

Ti hogy vagytok?

2010. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém ugyan több, de írok.

Több mint 2 éves, vastag, sötét, ferde.Az időjárás változásra nagyon érzékeny, sokszor alig lehet hozzáérni, máskor nagyon viszket:((

2010. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,ugyan mi még "csak" 10 hónaposok vagyunk,de nagyon ügyesek!Ül,mászik,mint a villám,feláll,lépked a járókában,kiságyban.Pogácsát süt,integet,megmutogat pár dolgot!Ha éneklek,akkor ő is velem a kis nyelvén,nagyon édes!

Na a sebem!Hát szépnek szép,de sokszor nagyon fáj csak úgy szimplán is!Nem tudom,hogy valaha régi lesz-e!

Még szoptatok,de a kilók sehogy sem akarnak lemenni,sőt,ég jöttek is fel!


Na,mi így vagyunk,és nálatok mi a helyzet?

2010. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

21.18-as vagyok!

Azt elfelejtettem leírni,hogy kislányom van,9 kiló,76 cm most,3800 grammal és 56 cm-rel született!

2010. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem muszáj volt a császár 35. hétre súlyos toxémia miatt 1980 g-mal kislányt hoztam világra.Köszi első jól vagyunk,időjárásra érzékeny szép sebem van.Lányom már lépeget bútorok mellett kapaszkodva pont ma 10 hós.És szinte mindenben behozta időre született társait.Egy angyal!!!
2010. jan. 26. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam 15 hónapos.

A vágásom nem tudom, hogy szépnek mondható-e. A szélei és a közepe már csak egy vékony fehér csík, szinte nem is látszik. A többi rész pedig rózsaszín, kicsit vastagabb és kidudorodik. Szerencsére soha nem érzem.

Kisfiam gyönyörűen fejlődik. Egész nap meg nem áll és be nem áll a szája (bár nem értem).

2010. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Majdnem 11 hónapja császároztak.

Nagyon vékony, rövid, alig látszódó vágásom van.

Nem érzéken egyáltalán. Kisfiam 56 cm,3450g volt, most 74 cm és közel 10 kg.

Nagyon lusta, de bátor baba. Nem áll fel, nem ül fel de megy.

2010. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem 9 hónapja császároztak jól viseltem örültem neki.

Sebem az 6 cm a hasam nem lóg se a mellem nincs csíkom, az időjárást néha megérzem de nem vészes.

2010. jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!