Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány hetesen a "legjobb" szülni?

Hány hetesen a "legjobb" szülni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
38-40!Én az elsőt 41 hetesen szültem,de jó volt!18 hetes kismama
2010. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 39 hetesen szültem és tökéletes volt méretileg is, érettségileg is a baba.
2010. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
A babának az a legjobb, minél tovább van bent, tehát 40 hét, de neked könnyebb egy 1-2 kilós babát megszülni, ez viszont a babának nem a legjobb...
2010. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsiskodom. Nem kívánok még szülni. Az első kisfiamat is 41+6 hétre szültem, és kis húsgombóc volt. 4,5 kg. Csak olvasom itt a kismamák kérdéseit, hogy hogyan indítható be a szülés, és a többi dolog. Nos, csak ezért kérdeztem. Egyébként most 33+4 hetes vagyok, a babám már 3 kg körül van. Szóval Ő is óriás bébi lesz. De nem bánom. Csak ne császározzanak.


Köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 25. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 41+1 hetesen szültem. Most azt mondom jó volt ez így, de akkor mikor csak teltek a napok a kiírthozz képest elég nyugtalan voltam. Szerintem az az igazi, ha 38-40 hét között születik a picurka.
2010. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

39+6 hetesen szültem, 1 héttel előbb jobban szerettem volna, így utólag lehettem volna türelmesebb.

én babám is óriás baba volt, diétáztam is aztán mikor a csecsemős nővér szólt, hogy 3 kiló nagyon mérges lettem :)

2010. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 39+3.hétre szültem, szerintem ez tök jó volt. Nem szerettem volna előbb szülni, de a túlhordástól egyenesen rettegtem. Féltem, hogy belekakil a vízbe, vagy ilyesmi. Inkább akkor már egy icipicit előbb jöjjön, mint a 40.hét.
2010. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kisebb babát nehezebb megszülni, mert gyengébb még, így passzívabb, és nem tud annyira "segíteni" a mamának. Egyébként szerintem a fejkörfagt számít, a kiló mindegy...

Jó szülést!

2010. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsónak van teljes mértékben igaza ,a fejkörfogat a mérvadó.
2010. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!