Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azok a kismamik akik szexel...

Azok a kismamik akik szexel próbálták beindítani a szülést azoknak mennyire volt sikeres? Ha sikeres volt mennyi idő után indult meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Este 10 körül szeretkeztünk..hajnali 5-kor beindultak a fájások..1/2 10-kor megszületett a fiam. Ez a 39. héten volt...
2010. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Este 10 órakor szeretkeztünk, éjfél után beindult a szülés. ( 42 hét túlhordás ) Ez volt az utolsó próbálkozásunk, és bejött. :)
2010. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló:Előtte sokszor próbálkoztatok?
2010. jan. 25. 10:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Előtte nem sexeltünk kb már 2-3 hete, mert minden pozíció kényelmetlen volt, és állandóan fájt a derekam. Majd a védőnő tanácsára egymásnak estünk, igaz elég hamar végeztünk, mert előtte orálisan izgattuk a másikat, de a sperma már a hüvelymbe ment. :) Úgy gondolom, hogy ettől indult meg a szülésem, mármint a spermától. :) Hányadik hétben vagy? Nem próbáltátok még ezt a módszert?
2010. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyik doki szerint szerdán 40 hét,de a fogadott dokim szerint pénteken 40 hét.Szeretném kicsalogatni ,hogy ne kelljen befeküdnöm!Még nem próbáltuk,de épp itt az ideje...
2010. jan. 25. 12:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Húha, akkor tessék csak próbálkozni, hátha nálatok is bejön. :) Én drukkolok nektek! :) Könnyű szülést kívánok! :)
2010. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak bíztatásként: mi este 9 körül szeretkeztünk, éjjel 2kor ébredtem, hogy indulni kell :) Ez a 38. hét első napján történt. Mondjuk, mi nem akartuk kicsalogatni, de így sikerült.


Jó próbálkozást nektek is :)

2010. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ellenpélda vagyok. Nekem 39 hetesen mondta a doki, hogy nagy a bab, nem baj ha előbb megszületik. Minden nap szexeltünk. 13 napot hordtam túl a kisfiunkat.
2010. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi nem akartuk beindítani.

Éjfélkor voltunk együtt,ahogy végeztünk fájt a hasam.Utóbb kiderült fájásaim voltak,ami egyre erősődött,és 3/4 1kor folyt el a magzatvizem.

Ez a 38ik héten történt.

2010. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

40+4 hetesen próbáltuk.3-szor szexeltünk.Este 19-kor az utolsó szex, majd 20:30-kor éreztem valami furcsább haskeményedést.De elaludtam ,pedig akkor olyan 15 percesnként jöttek.Hajnali 1:30-kor mnár nemtudtam aludni annyira furán húzódott a pocim.10 perces fájásaim lettek.2 óra elteltével már 8 majd rögötn 6 perces fájásaim voltak ekkor mentünk kórházba.Szépen tágultam ,m ert ekkor voltam 2 ujjnyi, de a babám nem illeszkedett be még burokrepesztés után sem.Így 12 óra vajúdás után 13:04-kor megcsászároztak romló szívhang miatt.

De a szex hatott:-)Így nem kellett másnap megvárni míg befektetnek és ők indítják be.

2010. jan. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!