Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt szülni császárral...

Milyen volt szülni császárral ügyeletes dokinál?

Figyelt kérdés

Ügyeletes dokinál fogok szülni, mert az a nőgyógyász akihez járok nem vállal szülést, illetve anyagilag sem tudnánk állni.

Sokan írták itt, hogy ha valakit császároznak, akkor érdemes dokit fogadni. Én természetes szülésre készülök, de ugye soha nem lehet tudni, hogy mi lesz belőle.

Az ügyeletes orvos is ugyanúgy ellát, igaz?


2010. jan. 24. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én is természetes szülésre készültem,de császár lett a vége.nem volt orvosom,csak szülésznőm.nagyon jól ellátott az orvos,a sebem szép és 2x is lent volt nálam szülés után.
2010. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a kérdésedre nem tudok választ adni de én is ügyeletetes dokinál fogok szülni,természetes szülésre készülünk de ki tudja...!

Nekem 2 barátnőm is az ügyeletesnél szült és nem volt semmi problémájuk:-)egyikük császárral.

Boldog babavárást!

2010. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt mondják,még jobban ellátnak,mintha lenne fogadott orvosod,illetve több orvos is van bent a szülésnél.Én még most vacilálok fogadjak e orvost,de lehet "csak" szülésnő lesz belőle.Emiatt ne aggódj,szerintem,gondosan el fognak látni.
2010. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nincs semmi komplikáció, ami indokolná, hogy a doki akinél szülni fogsz ismerje a kórtörténeted illetve a terhességed alatt történt dolgokat, akkor nem érdemes fogadni, mert szinte nem is lesz rá szükség. Ha minden rendben lezajlik, akkor a doki max a hasadat nyomja és varr, ha kell, de mást mindent a szülésznő csinál. Szerintem inkább egy jó szülésznőt fogadj, azzal többet érsz és olcsóbban is megúszod.
2010. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem volt sem fogadott orvosom sem szülésznőm. Akihez jártam terhesgondozásra nem akartam, akit meg szerettem volna, azt meg nem tudtam megfizetni.

A terhességem végén elég sok volt a probléma. Úgy alakult, hogy az osztályvezető főorvos műtött. A lehető legjobb ellátást kaptam. Nagyon kedves volt, és Őmiatta még a nővérek is másképpen álltak hozzám. Naponta 2x bejött megnézni, és a kisfiamat is meglátogatta. Nem vagyok híve a hálapénznek, de adtunk neki, mert neki köszönhetem a kisfiam életét. Ha van fogadott orvosom, akkor lehet hogy a kicsi már nem élne. Perceken múlt az élete.

2010. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm így szült,ugyanazon okokból mint te.Simán indult a szülése 12 órán át vajúdott,már elindult a kitolási szakasz amikor észre vették,hogy a kzs rátekeredett a kislány nyakára...sürgősségi császár lett a vége,szép nagy hosszanti vágással de egészséges lett mindenki és ez a lényeg.


A doki doki,nem azért lesz jó vagy rosssz,hogy adsz e neki pénzt v sem:)

2010. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!