Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megválaszthatom, hogy szeretném?

Megválaszthatom, hogy szeretném?

Figyelt kérdés
Megválaszthatom én a szülés módját tehát császárral vagy természetesen annak ellenére ha az orvos nem látja szükségesnek a császárt?
2010. jan. 22. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

Előző válaszoló vagyok. Hát ha még mindenféle videókkal is rémisztgeted magad, nem csodálom, hogy félsz. Nem kell olyanokat nézni! Másrészt, teljesen más, ha "csak" nézel ilyeneket, és más az, amikor te magad éled át. Akkor, ott, teljesen másképp fogod megélni, hidd el. Nem a félelmeddel, a fájdalommal leszel elfoglalva, hanem azzal, hogy világra hozd a gyermeked, és mikor végre előbújik, és a karjaidba veszed, eszedbe sem fog jutni, hogy mit éltél át, csak a kisbabád fog számítani, hogy ott van veled a te egészséges, gyönyörű kisbabád.

És a császár után sokkal jobban fáj, hidd el. Na meg a császárról is hallottam már rémsztorikat, ugyan úgy, mint a normál szülésről. Pl. alig hatott az érzéstelenítő, és szinte érezte, hogy turkálnak benne... Persze ez is csak egy felnagyított valami, mint ahogy a rendes szülés sem olyan szörnyű, katasztrófális élmény, mint ahogyan sokan azt beállítják. De majd rájössz te is!

2010. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

Szia!Én császáros voltam, hat hetes a manócskám.2 hét alatt rendbe jöttem.Igaz orvosi oka volt, nem kértem a műtétet.Vajúdás közben alakult így.

Nem kell azért a császártól annyira félni.Sztem fejben dől el minden.Nálam leesett a baba szívhangja, alíg vártam,hogy vágjanak, csak semmi baja ne legyen.Gyorsan is gyógyultam.Míg az őrzőben a másik császáros csaj egyfolytában bőgött, hogy ő természetes úton akart szülni.Jól le is b...ták.Én már szinte szaladtam a kórházban ő még mindig az ágy tetejét nyomta, fel se bírt kelni egyedül.

2010. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Járj utána hogy hol miként lehet. Nekem is császárom volt nem olyan rossz. 1-2 nap az elején de utána már jobb. És ez se igaz hogy akiket norm úton szültek azok életre valóbbak.
2010. jan. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Más országokban simán dönthetsz mit szeretnél a szülés illetve a szoptatásnál egyaránt, csak itt ilyen a helyzet.
2010. jan. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!