Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek Dr. Raft...

Mi a véleményetek Dr. Raft Miklósról (Szt Imre vagy Margit Kh)? TGondozás, szülés stb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

szia

nekem a sogornöm szült nála kétszer, ö meg volt vele elégedve, ajánlására én is odamentem hozzá, nekem nem volt tul szimpatikus, valahogy egy kicsit fura... elöször konzultáciora mentem hozzá, és ugy is volt hogy maradok nála, de aztán amikor teherbe estem és az elején barnáztam egy kicsit, mivel külföldön voltam és aggodtam felhivtam telefonon, hát eléggé rideg volt és spröd. valahogy abban az állapotban nem arra volt szükségem, hogy a fejemhez vágják hogy ha genetikailag sérült a magzat, akkor ugy is elmegy. (ezt tudtam én is)

ugyhogy felhivtam a régi orvosomat, (akitöl csak azért akartam eljönni mert nagyon drága) és ö irto kedvesen megnyugtatott, és gratulált, hogy összejött a baba. azota is nála vagyok, inkább fizetek, de magas szintü ellátásban van részem. ha érdekel a neve: csermely gyula a rozsakert medikal centerben van a rendelö budán.

azota már megszületett a kisfiam, 12 hetes.

nem tudom hogy terhes vagy e már, de ha igen akkor boldog babavárást!

2010. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem ő volt az orvosom, de többet találkoztam vele, mint a fogadott dokimmal. Érdekes a stílusa, de neki köszönhetem, hogy egészséges a babám, mert ő vette észre, hogy nem jó az nst és burkot repesztett gondolkodás nélkül. Szóval én ajánlom, de miután nem szültem nála és csak a kórházban láttam ügyeletesként, így nem tudom, hogy emberileg milyen.
2010. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Boldog babázást!

2010. jan. 23. 15:52
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy van egy stílusa. De korrekt és lelkiismeretes. Nekem ő volt az első orvos, aki mindig megsimizte a pocakom és édesanyának szólított. Ugyanakkor, ha valami van keményen megmondja.
2010. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
92%
Nála szültem, akkor láttam először. Le se *****, csak a kitolási szakaszban jött oda, de csak állt és nézett, majd elment és visszajött a végére, de semmit se csinált, csak kikapart és összevarrt, mert megrepedtem, hiszen nem vágtak gátat. Azt mondta, a varrat felszívódó, ne aggódjak. 5 hét múlva mentem vissza hozzá, nem akart fogadni, mert nem hozzá jártam terhesgondozásra. Nagy nehezen fogadott, kiszedte a varratot, amin ugye csodálkozott, miért nem szívódott fel. Megfogta, kezdte kitépni, baromira fájt, akkor mondta, hogy csak viccelt (ilyennel ne vicceljen!), visszament a szülőszobára, levezetett 2 szülést, majd 3 óra múlva hajlandó volt végre kiszedni a varratot (a kisbabámmal mentem vissza, ott kellett megszoptatnom a kórházban, pedig előtte 3 nappal felhívtam a kórházat is, hogy szóljanak neki, hogy megyek). Iszonyat bunkó volt, amíg a gyermekágyas osztályon voltam, felém se nézett. SZTK rendelésen volt nála a szobatársam 2 éve és nem vette észre, hogy elhalt az ikerterhessége, csak másnap a fogadott orvosa mondta, hogy már kb. 2 hete meghaltak a babái, hogyhogy nem vették észre az előző napi rendelésen. És az SZTK-ban a magánbetegeit előre engedte, mások meg várhattak. Lehet, hogy a magánrendelésére járó betegekhez kedves (hiszen fizetnek), de hozzánk nem volt az. Mondjuk már csak magánrendelése van, az SZTK nem jövedelmező. Meg még a Szt. Imrében fogad délig, ha bejelentkezel, de akkor sem biztos, hogy fogad. Szerintem csak a magánbetegeivel foglalkozik, más őt nem érdekli. Szülés után adtam neki egy 10-est, visszadobta nekem, hogy "Ugyan, nem kellett volna", olyan arckifejezéssel, hogy "Basszus, csak ennyi?!". Szóval ha nála akarsz szülni, mindenféleképpen menj el a magánrendelésére.
2010. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Hozzá jártam magánrendelésre, rendes volt egészen a szülésig. Csak amikor varratot szedett, nagyot káromkodott, mert nem sikerült elvágnia. Hathetes vizsgálatra én is a kórházba mentem, akkor már elég bunkón viselkedett, úgyhogy lecseréltem másik orvosra. Kistesó már nem nála születik.
2010. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Én nála szültem és a terhesgondozást is ő csinálta. Érdekes egy fazon. Nem hajt a pénzedre, elküldött a Jánosba (oda tartozom) UH-okra, meg ilyenek. Magánrendelésén kb 3x voltam, de fél órát legalább vártam mindig. Eleinte 7 ezer volt (egy éve), most már 15... Amúgy pedig akárhányszor mentem hozzá, magánra vagy az Imrébe, azt se tudta ki vagyok és ez annyira nem jött be. Szülésnél toppon volt, és tudom, hogy az az, ami igazán számít, de első gyereknél biztos hogy nagyon fontos a 9 hónap is... szóval, én szerintem a következőnél mást fogok választani...
2010. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én az itt válaszolók többségével ellentétben csak jókat tudok írni Raft doktorról. Idén febr-ban szültem, ő volt a fogadott orvosom. Valóban 15e ft a magánrendelésén a vizitdíja, de ha rendben vagy, nem rángat vissza minden hónapban - ezért nem ismer meg, mondjuk én se ismrenék meg olyasvalakit, akit 1,5-2 havonta egyszer látok! Utána, amikor az nst eredményekkel felkeresed az utolsó hónapban, akkor már meg fog ismerni egyébként, mert akkor már minden héten találkoztok. A vizsgálatokat tb-re meg lehet csináltatni a szakrendelőben - van olyan doki, aki a vizitdíján felül még az uh-ért is pénzt kér el - na ő nem ilyen! :)

A magánrendelőjében valóban csúszás van általában, volt, hogy 1 órát vártam a soromra - ez azért van, mert nem dob ki 10 perc után, hanem csak veled foglalkozik, ha kell, akár 45 percben is. Viszont a csúszások miatt nem küldi el az utolsó betegeit, hogy lejárt a rendelési ideje! A kórházban is gyakran várni kell rá, elvégre ez a munkahelye, ahol szüléseket vezet le, főleg, ha már ő a szülészet vezetője a Szt. Imrében! A babákat meg nem lehet beprogramozni, hogy most ne akarjál kibújni, mert mennem kell nst eredményt nézni vagy varratot kiszedni!

Én császárral szültem nála, a műtét előtt a szülőszobán, a műtét alatt és műtét után is nagyon profin, emberségesen, kedvesen viselkedett! A csecsemő-osztályon minden nap meglátogatott, a varratszedést nekem rögtön megcsinálta - előtte telefonáltunk neki, hogy indulunk és nem jött közbe nála semmi.

Összeségében én csak nagyon jókat tudok róla mondani és bátran ajánlom mindenkinek, akik humoros, kellő időben laza, kellő időben komoly, profi szülész-nőgyógyászt keresnek!

2011. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon vegyes véleményem van róla. A magánrendelésén kedves, a kórházban (hiába tudja, hogy a magánbetege vagy), nem. Szétszórt, viszont kedves, tényleg megsimogat, maminak szólít. De úgy érzem, hogy a standard esetekben otthon van, ha valami spéci probléma van, nem nagyon csinál semmit és nem hallgat rá.
2011. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Véleményem szerint lehet jót és rosszat mondani róla, de nem véletlenül szülök másodszor is a Raft -nál.Egy egy alkalommal soknak tűnik a vizitdíja, de korrekt ellátást kapsz.Persze, ha SZTK alapon akarod "megfogadni " értitek :) megérzi, és úgy is jársz. Szóval akit kedvel és a bizalom kölcsönös , annak csak jó tapasztalatai vannak.Érdekes, nem a pénz motiválja ,pl. azt hogy mennyibe kerül a szülés , az istennek nem lehetett kihúzni belőle / azért is kapott átlag felett tiszteletdíjat/

Egyébként meg szerintem nem az a jó szülész aki babusgat, hanem aki 100% el tud látni.Hát ő ilyen.

2011. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!