Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan zajlik egy szülés?

Hogyan zajlik egy szülés?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, h szüléshez kell-e bevinni vmit a szülőszobára? Mit adnak? Hálóing stb. Mit kell bevinni a babának?Soproni kórházra lennék kiváncsi.Köszi
2010. jan. 21. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
hálóing papucs fésű bugyi emléktárgy stb
2010. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hálóing saját vagy adnak?
2010. jan. 21. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem hoztad akkor adnak(kénytelenek)
2010. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Jó ha elkészítesz egy külön kis táskát a szüléshez ezt viszed magaddal.Nekem le kellett vennem a saját hálóingemet és kaptam egy kórházit.Szerintem ez jobb volt.szülés után lecseréltem.Én vittem magammal:tusfürdő,törülköző,betét (vatta+gézlap)-ebből készíts 30db,mert én kb.két óránkét cseréltem,intim törlőkendő,papucs,hajgumi,bugyi.A babának vittem:nedves törlőkendő,pelenka-ezt adnak napi 2,de én azért még vittem magammal,4-5textíl pelenka-ezt adnak,de szerintem jobb a saját,ezt vedd ki ha visszatolják a babát, mert kidobják ha ott találják,kissapka,mert az első nap adnak rá aztán nem.Magadnak még jó ha viszel:mellszívó,bimbóvédő,bimbóvédőkrém,szoptatós tea(laktoherb vagy más),kispárna-jó a szoptatós párna is,takaró pluszban ami nem olyan meleg.


Szép szülést kívánok


3,5 hónapos kislány anyukája

2010. jan. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget !
2010. jan. 22. 11:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Még egyszer minden jót!Mikorra várod a babát?
2010. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik kórházban szülsz. A Sote II-n nem adnak semmit, mindent vinni kell. Érdemes bekészíteni a táskádba a szülésre papucsot, zoknit, kispárnát, tusfürdőt, szőlőcukrot, szénsavmentes ásványvizet, zsepit, toalettpapírt, törölközöt, fényképezőgépet, apának szendvicset. Ennyi jutott eszembe. Ja, és esetleg CD-t ha van lehetőség hallgatni.
2010. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is készítettem össze egy külön kis táskát, ami a szülőszobába jön velem. Ebben vannak azok, amit a 17.19-es hozzászóló is írt(hálóing, papucs, törcsi, stb), plusz az íratok (házassági/apasági papír, személyi, leletek, kiskönyv, stb). Tettem még bele 2db betétet és 1 bugyit...fényképező gépet.
2010. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.márciusra várom.
2010. jan. 24. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!