Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan indult a szülésed,...

Hogyan indult a szülésed, meddig tartott?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 19:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En kiirtnal 2 nappal hamarabb szültem meg a lanyomat.Este22:00;hallottam egy halk pukkanast es par perc mulva szivarogni kezdett a magzatviz.Ejfelre a fajasok is megjöttek.3 orakkor kaptam epiduralist es 06:02-kor megszültem a kicsilanyomat,aki mostanra mar 21 hos.
2010. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kiírt napon burokrepesztéssel, oxitocinnal, 8 óra alatt.

Méhszájvizsgálat után beindultak a fájások, bent is fogtak a szülőszobán.

2010. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hajnalban elfolyt a magzatvíz, de csak délelőtt mentünk be a kórházba, mert egyrészt nem volt biztos, hogy a magzatvíz, másrészt fájásaim nem voltak. Ott megvizsgáltak, és megállapították, hogy semmi magzatvíz nincs már, ezért délután oxytocinra kötöttek, megindították a szülést. Az utolsó egy óra és a kitolási szak nagyon nehéz volt. Semmilyen érzéstelenítést nem kaphattam, mivel állítólag fájásgyenge voltam. Mint később kiderült ez nem azt jelenti, hogy nem fáj, hanem azt, hogy magától nem indult meg a fájástevékenység. 5 és fél órával a szülés megindítása után kezemben tarthattam a babámat. A magzatvíz elfolyásától közel 15 óra telt el. Visszagondolva nagyon fájt, de ki lehetett bírni és elég jól bírtam, de azért megviselt. Sok vért vesztettem és tolókocsiba toltak fel a gyermekágyas osztályra. Tök ciki volt, mert mindenki a saját lábán ment fel, csak én voltam ilyen béna...
2010. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!