Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 23 hetes kismami vagyok. A...

23 hetes kismami vagyok. A picim farfekvéses. Szerintetek még megfordulhat? Ugy tudom ha farfekvéses csak császározni szoktak. Első babám lesz.

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 10:09
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem az a tapasztalatom, hogy nem minden esetben császároznak. az én lányom a 36.héten született 2800grammal és végig medencevégü fekvésben volt. a szülész azt mondta megprobálhatom hüvelyi uton megszülni és sikerült is.Csak egy dolog ami kellemetlen volt a gátvágás, de ne izgulj akkor ott abban a percben nem erre fosz gondolni.Az orvos sokat segitett, hogy minden rendben legyen. amúgy a barinöm is igy járt csak neki a pici kb a 34.héten fordult fejjel lefelé és simán született. ne aggodj még túl korai
2010. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
szia.ezen még kár aggódnod.korai.én pont ma vagyok 23 hetes,tegnap voltam uh-on,és harántfekvéses a babám.doki nem is foglalkozott vele.ilyen korban még nem fgolalkoznak vele.
2010. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!