Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány hétre szültél? 39+1...

Hány hétre szültél? 39+1 napos vagyok, semmi előjele, hogy készülődne a babám. Ugye észre fogom venni, ha itt az idő?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

36-ra.Igen ne aggódj ezt észre venni:))

Könnyű szülést, boldog babázást.

2010. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én pont a 39+0-on szültem. Nyugi, olyat még sose hallottam, aki ne vette volna észre, hogy szülni fog :)
2010. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 39 hét + 1 napra szültem. Ne aggódj, van, aki picit túlhordja, de az nem gond. Koraszülött már nem lesz szerencsére a babád. :) Természetesen észre fogod venni, ha eljön az idő.
2010. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia.39+4hétre született a kisfiam,mint derült égből a villámcsapás(persze már várható volt),de semmi jel nem utalt rá,hogy itt az idő:),de persze ha ott tartasz már,akkor tudni fogod,hogy itt az idő:).Könnyű szülést,és boldog babázást neked:)

Üdv.17hós manó anyuja

2010. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

40+3 napra szültem

aznap délután az NST már rendszeres fájásokat mutatott, én nem éreztem semmit :)) még amikor 4 perceseket mutatott a gép, akkor is kötöttem az ebet a karóhoz, hogy ez még nem a szülés, nem érzek semmit

na a 3 perceseknél már leesett a tantusz, hogy a fiam úgy döntött, hogy végre kibújik :))

2010. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

41-re.

Azt nem lehet nem észrevenni. :-D

2010. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kiírt napon!

Szokásos vizsgálatra mentem a dokihoz, mondta hogy már ne menjek haza, mert ebből szülés lesz:)

2010. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

38+0 szültem. Éjszaka elfolyt a vizem, amire persze felébredtem, azt hittem, bepisiltem. :) Fájások csak jóval később jöttek: 28 órán keresztül dolgoztunk a Kicsimmel, hogy kijöjjön, de sikerült :) (voltak fájások, de nem elég erősek)


De neked sincs már sok hátra. Kitartás!!!!

2010. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

40+5

Én is egy vizsgálatra mentem, vasárnap reggel. A dokinőm már nem engedett minket haza!!


Sok sikert és könnyű szülést

2010. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

39+3-ra szültem! Előtte egy nappal a doki azt mondta, hogy még bő egy hét! Hát nem :)

Észre fogod venni :)

2010. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!