Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik szülés után rondának...

Akik szülés után rondának érzik magukat, mert van pici súlyfeleslegük, nincs idejük magukra stb. hogy változtat ezen?

Figyelt kérdés
Már abszolút nem érzem magam nőnek... semmi köze a férjemhez, mert Ő mondja és érezteti, hogy szép vagyok, de ha tükörbe nézek nagyon rossz kedvem lesz.. imádom a kisfiamat, minden áldozatot megér, mégis kezdek depis lenni, mert borzasztóan rondának érzem magam...
2010. jan. 19. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván minden megváltozik szülés után, de ez nem a világ vége. Én is majdnem sírva fakadtam, amikor a kórházból hazamentünk és megláttam magam a tükörben! Ezért már egyszer lehurrogtak, amit most írni fogok, de szerintem ez így van! Szóval: attól, hogy szültél egy bébit, elsősorban még mindig NŐ vagy! Kell, hogy a kicsi mellett is legyen magadra időd. Tudom, ott van a háztartás, meg a pincur, de legalább egy fél órát kell magadra szánnod! Amíg belövöd a hajad, kicsit kipingálod magad stb. Mi apával hetente 1x eljártunk szoliba. Felváltva voltunk addig a kicsivel a szoli előtt. Mindjárt jobban érzed magad a bőrödben. A súlyfelesleg meg majd lemegy, ne görcsölj rá. Érdekes, hogy én a szoptatás alatt fogytam és sok kismama meg még hízik is. Na mindegy, biztosan nem vagy olyan ronda, mint amilyennek érzed magad és ha a férjednek szép vagy, ne beszéld be neki is, hogy nem vagy az!! :) Csak ne ess abba a hibába, mint sok nő, hogy eltunyul (nyilván nem fogsz, ha a külső miatt aggódsz) és ők csodálkoznak a legjobban, ha a párjuk félrelép! Ezzel senkit nem akartam megbántani, de sajnos vannak ilyenek is!
2010. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vok. külső=külsőd

Még annyit: mikor szültél? Ha már nem szoptatsz tornázhatsz is. Én például főzés közben is lábemeléseket végeztem. Még a kicsivel is tudsz tornázni. Amikor az én kisfiam már tudott ülni, úgy csináltam a felüléseket, hogy felhúztam a lábam, és a combomnak támasztottam a hátát. Én csináltam a felüléseket és ő meg nagyokat kacarászott. Sok sikert a formálódáshoz! :))

2010. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már 14 hós a picim, 1 hónapja nem szoptatok. Köszi, aranyos vagy!
2010. jan. 19. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeritnem az a lényeg, hogy a férjed szeret, más nem. Higgy ebben, és élj eszerint, mert senkinek nem jó, ha depis vagy.

Én is depis leszek, ha meglátom magam egy fényképen, férjem nem is tagadja, hogy a második terhességem alatt jócskán többet szedtem fel, de ő perverz, és így szeret-és ilyenkor csk egy jót nevetünk:-)

2010. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én elkezdtem tornázni, szerencsére a kislányom 8-kor elalszik és reggelig meg se moccan, úgy hogy minden nap 8-8.30-ig tornázom este. Már kezdem érezni a gatyáimon a hatást. :) Múltkor pedig elmentem a kozmetikushoz és csináltattam egy tartós szempillafestést. Még sose volt nekem ilyen. Tudom hogy kis dolog, de én nagyon boldog lettem tőle, mert nagyon tetszik, és a férjemnek is. :)
2010. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!