Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Városföldi vagyok, eddig...

Városföldi vagyok, eddig Kecskemétre jártam a Ifj Dr. Tankóhoz, de most a párom kérésére váltottunk a Kkfházi Dr Rigó ra! Kérlek titeket aki tud valami infot akár a dokiról akár a kórházról az irjon, minden érdekel! Pozitiv, negetiv dolgok!?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 06:55
 1/4 A kérdező kommentje:
amugy 24 hetes terhes vagyok!
2010. jan. 18. 06:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem semleges a tapasztalatom Rigóval kapcsolatban, se jó se rossz. Viszont én úgy tudom, hogy a félegyházi kórházat lehet, hogy bezárják. A barátnőm nyáron szült ott és azt mondta, hogy már akkor is nagy volt emiatt a felfordulás.

Én Kecskeméten szültem és nagyon meg voltam elégedve a kórházi ellátással és nagyon rendes volt mindeni. Meg azért nagyobb kórház is, jobban felszerelt. Nálam volt egy kis komplikáció. El kellett altatni a szülés után. Szerencsém volt, hogy Kecskeméten szültem.

Tankóról jó véleményeket hallottam a többi kismamától.

De szerintem az legfontosabb, hogy Te hol szeretnél szülni és hogy megbízz az orvosodban.

Megkérdezhetem, hogy miért váltottatok Félegyházára?

Kellemes babavárást és nagyon jó egészséget kívánok!


5,5 hós kislány anyukája!

2010. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia!Mert a párom és a volt felesége oda jártak dokihoz és a párom nagyon meg van velük elégedve,de én tartok egy kicsit a változástól!ugyan ezek az okok miatt amiket felsoroltál!köszi a választ!
2010. jan. 18. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első gyermekemet Kecskeméten szültem 35 hétre nagyon rossz véleménnyel jöttem ki a kórházból 10 nap után. Most a második gyermekemet várom és azt félegyházán az Altorjaynál fogom szülni. Nagyon sok jót hallottam a félegyházi kórházról több ismerősöm is ott szült és fog szülni. Remélem kicsit sikerült segíteni 28 hetes kismama

2010. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!