Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden Dr. Sári Tamás...

Szegeden Dr. Sári Tamás tényleg elmegy Kecskemétre?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 21:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Várandós kismamik ti mit tudtok erről a hirről?
2010. márc. 7. 21:55
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!Igen azt mondta hogy március 1-től elmegy én is nála szülök a hónapban valamikor,de állítólag azokat a szüléseket amiket elvállalt azokat még megcsinálja...

De szerintem többet lesz Szegeden,mert nem költözik oda,meg a magán rendelése megmarad a bérkert klinikán...ha többet tudok írok,mert mi jóban vagyunk egymással,biztos mondja ha lesz fejlemény.

2010. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia, engem a kecskeméti rendelésének helye és ideje érdekelne?

Régen az ő betege voltam, csak elköltöztünk Szegedről.

2010. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is nála szültem tavaly márciusban.Azóta már voltam nála a bérkerten 1szer a 6hetesen.De most ujra mennék valamikor rákszűrésre.Jó lenne ha tényleg maradna,nem tudom kit választanék,benne mindig megbiztam.Köszi az infót.
2010. márc. 8. 10:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok:A bérkertre nyugodtan mehetsz,mert az tuti megmarad,Kecskeméten szerintem nem lesz magán rendelése csak a kórházban...remélem az én szülésemre oda fog érni...direkt ezért nem fogadtam szülésznőt mert tudtam hogy jó kezekben,ismerősnél leszek...ha éppen ügyel Kecskeméten legfeljebb mi megyünk oda:)
2010. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kecskemétről oda ér a szülésedre.Egyik kolléganőmnek pestről leért.:)Könnyű szülést kivánok neked.
2010. márc. 8. 10:47
 7/14 anonim ***** válasza:
és Kecskeméten hol fog rendelni? A kórház orvosai között nem szerepel.
2010. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én ugy hallottam,valami vezetői állást kapott egy kórházban.Többet nem tudok.
2010. márc. 8. 13:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy áprilistól jön, mert a főorvosi állás pályázati benyújtási határideje március 26. Legalábbis a honlap szerint. Tehát még nem kapta meg az állást :-(
2010. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Lehet tudni, hogy miért megy el? Szakmailag, emberileg nagyon sokan dicsérik.
2010. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!