Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez vajon szülés lesz?

Ez vajon szülés lesz?

Figyelt kérdés
szombat reggeltöl fáj fent a hasam és a mellem közti rész ugymond izomlázszerüen a vesémnél mint amikor nyomják és két lábam között feszül és nyilall!!nem szünnek ezek a fájdalmak!szerintetek?36+6hetes vagyok!holnap tudok csak dokihoz menni!!véleményeteket kérdezném
2010. jan. 17. 21:59
 1/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem irni hogy tegnaptol több folyásom van és kezd szinezödni!ez a nyákdgom lesz??
2010. jan. 17. 21:59
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én már rég orvoshoz vagy a kórházba mentem volna ha szombat reggeltől folyamatos ilyen fájdalmaim lettek volna.

2010. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ de lehet hogy ezen a hétán már meglesz?
2010. jan. 17. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem " tipikus " szülés előtti tünetek. Szerintem minél előbb menj orvoshoz.
2010. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezen a héten nem hiszem..... Jövőhétre gondoltál.....

Az biztos,hogy legalább a 38.hétig ki kellene húzni. Szülés előtti 2-3 napban néha úgy belenyilallt a fájdalom a lábaim közé fölül a belső combnál és ott éreztem majd késöbb jöttek a fájások olyan enyhe mensi görcsök amik egyre erősebbek lettek a hasam nem fájt sehol inkább a derekam éreztem keményen minden fájásnál.Nekem csak igazi fájásaim voltak,jóslóak nem,így nem tudom az milyen lehet..........

2010. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Majd írd meg mit mondott a doki!!!

2010. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hétfön voltam a dokinál!annyit mondot hogy készüljek lelkileg mert itt a várva várt idö max a hétvége!uh-voltam nst! és persze megvizsgált egy napig véreztem is a magzatviz is szivárog a nyákdugom meg szerintem elmehetett azzal a véres váladékkal!(bocsi hogy nyersen irom de igy tudom csak).........azóta is féj a vesém környéke a derekam ..szóval a tünetek megvannak cak nem rendszeres fájásokkal pl:óránként hanem napi szinten 3-4 alkalommal érzem hogy mintha megjönne görcsök lennének! értelmes dolgot nem mondot igazán és én magam se tudok mondani hogy mikor lesz a nagy nap nemtudom de néha elég kllemetlen! várom már!!köszi a válaszokat!!!
2010. jan. 19. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert!Könnyű szülést!!!!!
2010. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!