Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben Jenei Katalin...

Debrecenben Jenei Katalin milyen szülésnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Debrecenben, a Klinikán, Jenei KAtalinnál fogok, vagyis szeretnék szülni. A stílusát ismerem, megszokás kérdése, amúgy eddig szakmailag nem volt vele gondom, már nagyon régóta hozzá járok. Szülni viszont egészen más. Nagyon félek, hogy sokáig hagynak majd vajúdni, amit nem nagyon szeretnék. Ő hogy áll ezekhez a dolgokhoz? Mennyire rugalmas ebben a kérdésben?
2008. aug. 8. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Személyes tapasztalatom egyszer volt vele, de nem igazán tetszett, hírből ismerem inkább, meg uncsim nála szült a múlt héten.

A híre azt hogy jó orvos, viszont kötekedős mindig baja van, nekem sem szimpi!

Viszont uncsim meg volt vele elégedve, bár őt megcsászározta mert nem fordult be a baba, keresztben feküdt! Ennyit tudtam segíteni, ja meg még azt hallottam hogy zsebbe kell nyúlni nála rendesen!

2008. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Háát...

30 órát vajúdtam és csak utánna császároztak meg, nem akart tágulni a méhszájam

2008. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem Zseniális orvos, nem beszél mellé, tudja a dolgát és csinálja is, itt életek vannak a kezében és ezt ő nagyon jól tudja és ehhez méltóan áll a szakmája csúcsán, nem kell rinyálni, életet kell adni egy babának, ebben ő csak segíteni tud, megszülni már a mi dolgunk. Anita
2008. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy Ő az ügyeleti szülések bajnoka. : mikor ügyeletes akkor 5-6 szülést is megindit és a többiekkel nem foglalkozik. Állitólag ezt már vizsgálták is.Aki nem a betege azzal durva, különösen ha máshoz jár az illető. Szóval én vigyáznék vele.
2009. nov. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat! Azóta már tavaly november 30.-án megszületett a lányom, nála. Háát...én is sokat vajúdtam, közel 24 órát, majd relatív téraránytalanság miatt megcsászározott. Ezzel csak egy dologban nem értek egyet. Az első perctől kezdve mondtam, viszgálják meg, nem áll-e fent az abszolut téraránytalanság (150 cm vagyok, hatalmas hasam volt, szűk csípővel, alapból meg kellett volna viszgálni a magasságom miatt-nem tették). Nem viszgálták, mondták, az uh alapján nem olyan nagy az a baba. Amikor már majdnem szétszakadt a derekam, meg a hasam alja, mert már órák óta be volt szorulva a szülőcsatornába, megcsászároztak, és megszületett a lányom, 52 cm, 3740 grammal. Ami az én méreteimhez képest igen csak nagynak számít. Semmi gond, mert amúgy hála az égnek, nem negatív élményként maradt meg bennem, csak ez lehetett volna másképpen is, közben kaptam, vmi fertőzést, ennk köszönhetően magas lázban fetrengtem napokig, majd egy tejláz csatlakozott hozzá, és emberhez nem méltóan bántak velem a klinikán. Ez sokkal inkább maradt meg negatív élményként. Hát ez az év kórháza!

2009. nov. 6. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nála szültem csak pozitív tapasztalatokkal. A kórház szerintem is borzasztó, de erről igazán nem ő tehet!
2010. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!