Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen élménye volt annak...

Milyen élménye volt annak akinek nem volt fogadott orvosa szülésnél?

Figyelt kérdés

Annak érdekelne főleg aki nem a körzeti kh-ban szült és nem volt se szülésznő se orvos fogadva.

Hogy élte meg a szülést és a kh-zi napokat?Hogy viselkedtek vele??


2010. jan. 17. 17:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem melyik khban volt is ki volt ez?
2010. jan. 17. 20:53
 12/17 anonim ***** válasza:

Beleestem az esti váltásba, ezért két doki és két szülésznő foglalkozott velem, mindenki ügyeletes volt és maximálisan meg voltam elégedve.

Az már más, hogy a babámat másnap elvitték másik kórházba, utánna való nap mentem én is, otthonról 70 km-re, ismerős sehol, látogatni se tudtak jönni hozzám minden nap,a babámat csak üvegfalon keresztül nézhettem és hülyére aggódtam magam a kicsiért. Ott is 1 kivétellel aranyosak voltak a nővérkék.

2010. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Fehérváron történt, a doki nevét nem szívesen írnám le. Én kétszer találkoztam vele, mindkettő emlékezetes volt. Mert iszonyú beképzelt, udvariatlan senkiházi. Mikor helyre utasítottam, akkoor meg csak hápogott.

A következő alkalommal meg ultrahangon voltam nála, ott is minősíthetetlen volt a viselkedése, ami még nem lett volna baj, mert az elöbbi eset után már csak mosolyogtam, de meg sem vizsgált rendesen (ez a 12 hetes ultrahang volt) elküldött azzal, hogy még nem vagyok 12 hetes. És érdekes módon a következő héten már 13 hetes voltam.

Mondjuk mit kíméljem: Schwarzingernek hívják.

2010. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Elsőnél volt fogadott dokim... a kórházban vajúdtam mert ő felvett 40+1 naposan.... fájásaim nem voltak dében burokrepesztés délután baba.. Nem volt a dokival gondom.. csak úgy érzem nem akart még akkor kibújni a kislányom.. ja lejár a munkaidő?? Másnap jött volna biztosan a baba..de akkor még nem!!!Indított első szülés volt.

Maradtam ugyanennél a dokinál. A második baba nyáron egy hatalmas vihar előtti csendben akart jönni.. a dokim aznap volt utoljára a szabadsága előtt, én a fájásokkal vártam otthon majd amikor már rendesen jöttek akkor mentünk beEste 10-kor. A dokinak azt mondták hajalban lesz ebből baba, ő már nem jött be. Egy fiatal rezidens dokicsajnál szültem akiről semmit nem tudtam azt gondoltam szülésznő.. Éjjel 0.15-kor megszületet a kisfiam. A doktornő mindenben korrekt volt, jól tájékozott, figyelmes, kedves és mosolygós.És a szakmáját is tudta!


A gyermekágy alatt végig rendesen látogatott, pedig nem kelett volna, figyelemmel kísérte a besárgult kisfiam állapotát..a tejci helyzetét...

A 6 hetes kontrollra hozzá mentem vissza. és amikor a 3. babánkat terveztük és nem jött már jó ideje Őt kerestem fel. Pedig még nem szakorvos. És mindent megtett..

Most 32 hetes vagyok Őt keresem mindig a kórházban, bármikor felhívhatom, és remélem pont bent lesz amikor szülni fogok.. mert a fődoki nem engedi meg hogy rezidenst behívjanak.


Szóval különbséget nem éreztem..vagy mégis.. nem ismertem a dokit és jobb volt minden!! aki nem keresi hülyére magát egy magánrendelésen annak valószínűleg senki ellen nincsen kifogása.

Bárki kérte a számát, mindenki elégedett volt vele annak ellenére hogy csak felkereste a kórházban, de nem fogadta orvosává..

Ez egy vidéki megyeszékhelyi kórház.

remélem mindenki hasonló jóban részesül a kincstári kórházban mint én.

2010. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is ügyeletesnél szültem, és egy rossz szavam se lehet. Nálam is volt műszakváltás, de mindenki kedve, aranyos volt, úgy a szülésznők, mint a dokik. Ez Szőnyben volt.
2010. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

veszprémben sültem, és itt eleve nem lehet se dokit, se szülésznőt fogadni. Tehát mindenképp ügyeletesnél szül a kismama.

Nekem egy rossz szavam sincs rájuk!

2010. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
utolsó hozzá szólótól kérdezném,hogy ez ,hogy hogy így van,mert szabad orvos és kh választás van-elvileg...
2010. jan. 20. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!