Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen élménye volt annak...

Milyen élménye volt annak akinek nem volt fogadott orvosa szülésnél?

Figyelt kérdés

Annak érdekelne főleg aki nem a körzeti kh-ban szült és nem volt se szülésznő se orvos fogadva.

Hogy élte meg a szülést és a kh-zi napokat?Hogy viselkedtek vele??


2010. jan. 17. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sajnos az hogy nem foglalkozott az emberrel és lese szarta!
2010. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én 3x szültem így,és semmi negatív tapasztalatom nem volt.Akinek volt orvosa,azzal kevesebbet foglalkoztak,mert majd az orvosa eldönti/elmondja/megnézi/megcsinálja,vlem mindig tudott foglalkozni valaki.A nővérek kedvesek voltak mindenkivel,pedig azóta nőgyógyászati műtét miatt is feküdtem bent,és most sem változott a véleményem.Ráadásul harmadszorra mivel ikreket szültem normál úton,és indítani kellett, a legjobb orvos csinálta,akit nem tudtunk volna megfizetni akkor sem,ha fogadni akarunk valakit.(100E fölött vállal szülést.)

Úgyh nekem semmi rossz tapasztalatom nem volt.(A szülésznő a mai napig messziről köszön,pedig nem kapott pénzt.:))

2010. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem melyik khban szültél?
2010. jan. 17. 18:08
 4/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok,a dunaújvárosi kórházban szültem.
2010. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jó élmény volt.Ugyanúgy bántak velem mint a többivel.
2010. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én szerencsére gyorsan szültem, így nem éreztem hogy keveset foglalkoznak velem. Amikor kellett, akkor ott volt mellettem a szülésznő, és a doki is. Semmi hátrányom nem származott belőle, hogy nem volt orvosom.
2010. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

És ha nincs orvos akkor,hogy működik?eljárok az sztkba,és ha a khzi vizsgálatok vannak akkor a khzba?és ha nem a körzetibe akarok menni??akkor is csak becsattogok a kórházba és közlöm,hogy mit szeretnék?

És ha az sztkben nem akarnak beutalót adni a másik khzba akkor mi van??

Mert én a dél-pestibe tartozok de semmiképpen nem szeretnék ott szülni..A szt Imrébe szültem fogadott orvossal előzőleg,de egyre jobban azt érzem,hogy ezt a pénzt a kicsire is költhetném..10e per alkalom + a szülés min 60 vagy 80van..és egy másik kicsi mellett nem biztos,hogy tőlük kellene elvonni ezt..

2010. jan. 17. 20:18
 8/17 anonim ***** válasza:

nekem volt fogadott orvosom, a gyerekem életével nem akartam lutrizni. A barátnőm nem fogadott orvost és meg is járta, mert mert az orvosnak nem volt kedve éjjel levezetni a szülést elment aludni és a reggeli váltáskor szülhette csak meg, addig étlen szomjan feküdt a szülőágyon. Meg is lett az eredménye: egy sérült baba.

Persze nyilván orvosa válogatja, mert kifoghatsz egy lelkes ügyeletest is, meg könnyen lezajlódhat a szülés. Nem lehet előre tudni.

2010. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De ezt nem értem,mi az ,így nem volt kedve??Ezt nem teheti meg!Meg ott vannak a szülésznők!!

nekem az orvosommal nem volt ilyen gond,de egy barátnőm pl ugyan ahhoz a dokihoz ment mint én és megjárta.Akkor jött a szülés mikor magánrendelése volt,a kh-ban szó szerint ellihegtették-lenyelették vele a fájásokat,pedig már toló fájásai voltak,amikor meg beesett a doki 3órával később,meggyorsították..szval ez sem normális-és ez egy fogadott doki volt,az akinél én is szültem..na most meg én is parázok,hogy mi van ha velem is meg akarja ezt tenni..

2010. jan. 17. 20:30
 10/17 anonim ***** válasza:
Szó szerint értsd, nem volt kedve. Elment aludni, a szülésznők meg felfektették, nehogy megszüljön és fel kelljen ébreszteni a dokit. Fogadott orvosról is hallottam ilyet. (lehet, hogy nem is az számít fogadott vagy nem, hanem maga az orvos)
2010. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!