Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rezidens orvost fel lehet...

Rezidens orvost fel lehet kérni csak szülésre? (tehát terhesgondozára nem) Mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Nemrég születem a péterfy kórházban fogadott orvos nélkül, császárral. Nagyon elégedett voltam az ügyeletes orvossal, aki még nagyon nagyon kezdő volt. Elköltöztünk, így másik kórház lett a körzetesünk. Mivel már ismerem a péterfys nyűgöket, előnyöket gondoltam megint ott szülnék... és azt a fiatal orvost megfogadnám... de csak magára a szülésre! Ilyet lehet?
2014. aug. 24. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én rezidens orvosnál szültem most 26-án, egyik kollégám unokatesójánál. Persze, fel lehet kérni, én is ezt tettem bár terhesgondozásra is hozzá jártam és maximálisan ott volt. Annyi, hogy nem mondhat tarifát. Én is annyit adtam amennyit gondoltam, pontosabban inkább amennyi telt ilyen kaki fizetésből, mert többet is megérdemelt volna.

Szerintem nyugodtan kérd fel :) Még örülni is szoktak.

2014. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!