Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ezek után meddig...

Szerintetek ezek után meddig húzom még?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam ctg-n és az egyenletes fájásokat mutatott, éreztem is h nagyon keményedek már vagy egy napja. Két szülésznő is azt montdta hogy a héten meg lesz a baba(csak a ctg alapján), aztán megvizsgált az orvosom aki mondtah szinte teljesen meg van rövidülve a méhnyak, az egész újja felfért úgy h nem is éreztem annyira nyitva voltam. Második éjszaka vannak mensis fájásaim és ma reggelre bő vizes folyásra ébredtem..most egy órája meg egyhén barnás véres folyás jön. A hétvégére vagyok kiírva (vasárnapra) de azt mondták előbb meg lesz.

Volt akinek igy kezdődött a szülés ? szerintetek ma beindúlhat?


2010. jan. 15. 08:32
 1/6 A kérdező kommentje:
az előbb voltam wc-n és elkezdett a nyákdugóm is elmenni, de semmi fájásom nincs egyenlőre
2010. jan. 15. 08:40
 2/6 anonim ***** válasza:
A bő vizes folyás lehetett a magzatvíz is.Jobb lenne,ha bemennél a kórházba,mert bármikor beindulhat a szülés.
2010. jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam ezért felhívtam az orvost és azt mondta hogy majd 11 kor hivjam vissza hogy a vizes folyással mi a helyzet, és utána megbeszéljük hogy be kell e menni a kórházba, de azóta ilyen vizes folyás nem jött csak nyálkás barna ami gondolom a nyákgugó lesz.
2010. jan. 15. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát...valószínűleg behív az orvosod:)Nálam a nyákdugó délelőtt távozott és hajnalban ,megszületett a kislányom, és egész nap csak a derekam fájt,nem éreztem igazán nagy fájdalmat:)éjféltől- 1 45.ig voltak az igazi fájások:)akkor született meg a kislányom:):)

Könnyű, gyors szülést kívánok , ha itt az ideje:) Ügyesek legyetek:):)

2010. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem szombaton voltak ilyen tüneteim, vasárnapra megszületett a fiam:) Úgyhogy valószínű te is hamarosan babázni fogsz! Könnyű szülést és sok boldogságot kívánok!
2010. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az a véres barnás vmi a nyákdugo belsö része.nekem szülés elötti reggel ment el,azután folyamatosan jött.2 percesekkel kezdtem.nemsokára anyuka leszel:)Dratulálok.

Könnyü szülést

üdv:egy 5 Hos Mano anyuja

2010. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!