Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen hasleszorítót ajánlanátok?

Milyen hasleszorítót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem vettük még meg, mert azt mondták a boltban, hogy inkább nézzük majd meg mekkora kell és a férjem vegye meg szülés után (ami reméljük hamarosan bekövetkezik:). De 3 félét mutatott az eladó. Az egyik merev,tépőzáras, a másik rugalmas anyagból van (csak egy rugalmas csík, amit alulról fel kell húzni és állítólag kényelmesebb benne ülni, szoptatni, mint a tépőzárasban), a harmadik féle meg bugyis.

Ti milyet ajánlanátok, milyet használtatok?


2010. jan. 14. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bugyis volt (Anita).Most, szülés után 4 hónappal is néha hordom.Amikor szültem, már másnap rámszóltak a kórházban, ha van, akkor vegyem fel, mert sokat segíthet.(Császáros lettem sajna.)
2010. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ScudoTex (olasz) hasleszorítóm volt. Nem sokat használtam, kb. 2 hétig. 5 hónapja szültem.

3625 forintért vettük. Szívesen eladom, mert nekem már nem kell. Természetesen nem az eredeti áron.

Teljesen jó állapotban van, 90cm derékbőséghez ajánlott (tépőzárral állítható. Meg van még a doboza is. Vállalom a postaköltséget is. Ha érdekel, írj privit.

2010. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Márkát nem tudom, az enyém gumis volt, tépőzárral lehetett rögzíteni.

Gyógyászati segédeszköz boltban 10e, ha a dokid felírja, 1300 Ft.

Méretre kell venni, szülés után vegye meg másnap a férjed.

A bugyis ellen szól, hogy bugyis és folyton le kell szedni, amikor betétet cserélsz, ha meg összekened, azt is moshatod, és addig mi fog szorítani, amíg szárad? Ráadásul én próbáltam, de szerintem nem szorít annyira, mint a tépőzáras. A tépőzárasra meg lehet még plusz tépőt varrni, ha kifogysz belőle, én így jártam.

Szóval a merev tépőzárasra szavazok.

2010. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!