Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fáj a szülés?

Mennyire fáj a szülés?

Figyelt kérdés
10-es skálán mennyit mondanál?
2010. jan. 13. 23:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
15-20-as.de én kaptam tágítót és nem voltak szakaszok,hanem folyamatos fájdalom órákon át.
2010. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kapsz-e gázt, akármit.

Én szerintem 10es skálán 8as (még bírtam volna).

Amikor már gázt kaptam, akkor sem volt (előtte) 10es.

A tolófájás meg nem fáj, csak feszít.

Olyan, mintha egy bazi nagy görögdinnyét akarnál kikakálni.

És ami utána jön megkönnyebbülés: 10es skálán 110!

2010. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vajúdás fájdalomcsillapítás nélkül, oxitocinnal olyan 6-7, a tolófájásoknál 7-8. De a legeslegvégén császározni kellett. Utána az első két nap fjdalma 12-es!!!!!
2010. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, 10-11, de az már csak a vége felé. Kibírható :) Nekem eléggé fájt, mert reggel 5 kor elfolyt a magzatvizem, és 11:40 re szültem meg. Bár így is azt éreztem, hogy elalszom a fájások közt. Ragadt le a szemem, és a párom ébresztgetett, hogy el ne aludjak :D

Hozzáteszem érzéstelenítés és fájdalomcsillapítás nélkül szültem.

12 napos babóca anyukája

2010. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
100-többet nem szülök,pedig már 1 éves a lányom,és nem volt komplikáció...
2010. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

10-es skálás 11, de tényleg csak az utolsó 1-2 óra, és ez csak leírva nagyon sok, hogy 2óra, mert akkor ott teljesen más tudatállapotban van az ember (én pl alig emlékszem valamire, de arra igen, hogy nagyon fájt), és figyeli a fájásokat, próbál lélegezni, koncentrálni- méri a időt- a férj - nézi a nst gépet, aztán szünet, panaszkodás, hogy én ezt már nem bírom, utána újabb fájás, lélegzés, irányít a szülészorvos, szülésznő- tulajdonképpen olyan "gyorsan" történik minden. Bármilyen hihetelenül is hangzik. És nem utolsósorban van értelme! MIkor rádfektetik a babát, vagy bármelyik anyára, valahogy bekapcsolják vele az anyukában a DELETE gombot, és már nem emlékszik a fájdalomra, csak arra a mérhetetlen boldogságra, és örömre, hogy OTT van az a bébi, akiért eddig kínlódtál!

Könnyű szülést kivánok mindenkinek!

2.bébit váró 18hetesKM

2010. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Eléggé egyhangúan állítjátok, hogy NAGYON fáj :)))

Én még nem éltem át, de így is nagyon várom, pedig kb. erre számítok, amit leírtatok.

Nagyon boldog babázást kívánok mindenkinek, és jó egészséget!!

2010. jan. 14. 18:09
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A vajúdás tényleg elég rossz,én kértem az Edát,akkor jó volt,még aludtam is,majd a tolófájásnál már kiment a hatása,de akkor már nem fáj,csak nagyon feszít.A legszebb része szerintem.
2010. jan. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!