Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uzsokiban fogok szülni....

Az Uzsokiban fogok szülni. Mit kell a kórházba vinni?

Figyelt kérdés
Még kórházban sem nagyon voltam. Magamnak sem tudom mi kell meg a babának sem, azért kérdezem.
2010. jan. 13. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A babának: takaró és popsitörlő, minden mást adnak. Majd ruhát amiben hazaviszed.

Magadnak: a szokásos, mikor kórházba mennél.+ jó sok betét, esetleg mellszívó (nekem szükségem volt rá)

Én is ott szültem 2008 decemberében és áprilisban fogok megint. Te mikor?

2010. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Decemberben szültem az Uzsokiban. A kórházba elég lesz amit az előző válaszadó írt. A szüléshez érdemes összekészíteni egy külön táskát a következőkkel: 1-2 törölköző, esetleg egy hálóing amit nem sajnálsz összevérezni (nem mindig tudnak adni). Jól jöhet némi víz amit a fájások között ihatsz, szőlőcukor erőt adni, esetleg csoki vagy valami apró harapnivaló akkora amikor már kint van a baba (a szülésnnőm azt mondta utána érdemes enni egy keveset, megelőzni az ájulást). Ja, és a folyosó nagyon hideg az átépítés miatt, egy köntöst vigyél szerintem. Én még nagy hasznát vettem egy csomag nedves WC papírnak a gátseb miatt.
2010. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Március 15-re vagyok kiírva. De március első hete lenne az igazi. Ha húzom addig de már most nyügős vagyok :( Kutyaallergia, reflux, fulladás, feküdni nem tudok ülni is alig, kell ennél több? Más hogy érzi magát? Azt hittem ezek csak az utólsó hónapban vannak :(
2010. jan. 13. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!