Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miből lehet tudni, hogy a...

Miből lehet tudni, hogy a szülés után a 6. héten már a mensi lehet?

Figyelt kérdés
6 hete szültem. Múlthét pénteken voltam kontrollon - minden rendben. Akkor már csak egy pici barnázás volt. Tegnapra viszont ez több lett ismét. De nem olyan sok és piros, mint régebben a mensikor és a hasam sem fáj, mint akkor. Köszi mindenkinek!
2010. jan. 13. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosra úgysem tudni, de szerintem nem mensi. Nekem is volt ilyen miután elmúlt a vérzés és rá két hétre újra véreztem de csak egy napig. És utána csak fél év múlva jött meg de az már az igazi mensi volt hasfájással és tovább is tartott.
2010. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. hétre elmúlt a vérzés. Hat hetes kontrollra elmentem, 3 nap múlva megjött a mensim. Az volt, mert azóta szépen rendszeresen 30 naponta megjön... Ja és 6 hónapig kizárólag szoptattam.

Szerintem lehet.

Ha nem darabos, bűzös, fájdalmas, akkor simán lehet. De ha megnyugtat, kérdezd meg a dokit vagy a védőnőt.

2010. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!