Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen lett a hasatok császárm...

Milyen lett a hasatok császármetszés után?

Figyelt kérdés

A bőrötök, csíkok. stb.

25 h kismama.


2010. jan. 13. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Két hónappal szülés után már teljesen lapos volt a hasam, kb másfél évvel utána a műtéti heg sem látszott, csak egész közelről, egy 3-4 centis halvány csík formájában, de ezt még egy tangafazonú kétrészes is eltakarja. Most sajnos szintén császárral szülök, mert megint harántfekvéses a baba, a bőrömmel nincs semmi gond. Még három hetem van hátra, remélem, ez alkalommal is megúszom a striákat. Mandulaolajjal kenegetem, de állítólag alkati kérdés is. Ha meg csúnya lesz, akkor majd kitalálok valamit.
2010. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bőröm hál' istennek szép maradt, sikerült is visszafogynom, csupán ha leülök, akkor van úszógumim. (tény, hogy 32 évesen szültem) Amúgy meg voltam elégedve, mert rosszabbra számítottam. Most újból várandós vagyok, remélem most is ilyen szerencsés leszek. A hegem (1,5 éve szültem) még lila, de bikinivonal alatt van, tehát más nem látja (csak akinek én akarom...) :)
2010. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok első baba, 6 kg híztam. 58 kg vagyok. Szerintem nálam se lesz gond.
2010. jan. 13. 09:59
 4/8 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok túl vagyok 2 császáron!Az elsőnél 22 a második babámat 23 évesen szültem.Én csupa csík voltam most már szépül de látszik, a hegem szép de ez is rendesen látszik(3 hónapja szültem).Alkati kérdés szerintem!
2010. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem gyógyult szépen a heg, sokáig hurkás, és vörös volt,de a hasamon a bőr olyan mint előtte, semmi stria.

Az első válaszolónak üzenem, hogy én is 3 hét múlva esek át a 2. császáron, nem a csíkok miatt aggódom, hanem a műtét utáni szörnyű napok miatt, sajnos rossz élmény volt a 2 évvel ezelőtti,ezért félek rendesen. :(

Gyors felépülést kívánok mindenkinek!

2010. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 13. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! A lehető legrosszabb.......csíkos és kötény hasam lett:((( 22 éves vagyok! 5 hónapja szültem már kezdem a tornát és meglátom hogy milyen lesz.......
2010. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok! azt elfelejtettem hogy a 30.héttől kezdett csíkosodni:( tényleg alkati kérdés!Kívánom hogy téged elkerüljenek a csíkok!

Boldog babavárást

2010. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!