Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 ujjnyira ki vagyok tágulva,3...

1 ujjnyira ki vagyok tágulva,39 hetes kismami vagyok, szerintetek mennyi lehet még hátra?

Figyelt kérdés
A dokim szerint ma vagy holnap meglesz a kisfiam.Amióta megvizsgált még rosszabb...menni sem bírok. Az nst fájásokat mutat, a baba feje beágyazódott,px 2-es méhszáj..
2010. jan. 12. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem Neked hamarabb meglesz a babád mint Nekem:)) én is 39+4 hetes vagyok de nálunk semmi tünet, fájásaim sem voltak még!Egyedül annyi hogy fél óránként, óránként tisztára bekeményedik a hasam.

Nekem megrövidült méhszáj, külső felpuhulva és azt mondta h a kisujjának a hegye befér, tehát én is kicsit nyiltam már...Te mikorra vagy pontosan kiirva? Neked is meg van rövidülve a méhszáj?

2010. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hivatalosan 21.-re vagyok kiírva.Remélem előbb kibújik a kis lurkó,eléggé nehezen bírom már :)Igen a méhszály 2 es...(ha jól értettem)

Hááát,neked sincs már sok hátra..hamarosan a kezedben tarthatod a picid!Kisfiú,kislány? Hol fogsz szülni?

2010. jan. 12. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát remélem is hogy nincs sok :) én 15.ére vagyok kiírva és a Jáhn Ferencbe fogok szülni és kislányom lesz!

Nem tudom miért érzem azt hogy kicsit váratni fog magára a kisasszony:) Minden esetre akár mikor szülhetünk szerintem attól függetlenül hogy vannak-e jelek, hisz van akinél semmi előjele sincs.

Te hol fogsz szülni? van fogadott orvosod? milyen szobában szeretnél lenni szülés után(1-es vagy ahol többen is vannak? )?

2010. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elment szülni:)

Drukkoljunk neki:)

2010. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!