Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig fájhat a gátseb?...

Mennyi ideig fájhat a gátseb? másfél hete szültem, de nagyon fáj. Nem repedhet meg? Attol, hogy muszály ülnöm, nem lehet baj? Mert akkor nagyon fáj.

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokáig fájt, 5 hétig biztos, hogy érzékeny volt. De ez ember függő, mert volt aki már a kórházban szaladt. Én hetekig úgy mentem, mint egy beteg tyúk. :D

Az ülést úgy oldottam meg, hogy felfújtam egy úszógumit és arra ültem, középen lyukas - így nem volt kényelmetlen.

2010. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Nekem is 5 hétig fájt, erősebben akkor, amikor wc-re kellett menni, vagy hulldogáltak a varratok. Az úszógumi nagyon jó megoldás! Én húztam rá egy párnahuzatot, úgy használtam.
2010. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem két három hétig okozott gondot az ülés. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy már normálisan le tudok ülni, meg menni is tudok. Egyébként tényleg úgy mentem, mint egy pingvin :o))

Aztán még valamikor jobban éreztem, nem tudom, hogy mitől függhet, lehet, a frontokat érzi még a seb...

6 hét után már házas életet is éltünk, úgyhogy kitartás, már nincs sok hátra.

Szerintem ha jól "meg van csinálva" nem repedhet meg. Én a nagyvécézéstől féltem, hogy majd az erőlködéstől reped. De nem :o)

2010. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, én a szerencsésebbek közé tartozom.

Az első szülésem után 1 héttel már nem éreztem a fájdalmat, de már a 3.nap óvatosan ültem.

A második fiamat péntek délután 1/2 5-kor szültem, és másnap reggel már ülve szoptattam. Azért a fájdalom itt is 1 hétig tartott.


Mindenesetre kitartást kívánok, és szerintem mostmár lassan enyhülni fog a fájdalom.

2010. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!