Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez a nyákdugó volt?

Ez a nyákdugó volt?

Figyelt kérdés

39+1 hetes kismama vagyok. 1 órája elég rendesen görcsöl a derekam és a hasam. Pisilés után a wc papíron sárgás takonyszerű váladék volt, ez a nyákdugó lehetett?

Ezek vajon jóslófájások, vagy szülni fogok? Olvastam az interneten, hogy ha legalább egy órán keresztül folyamatosan görcsöl a derekam és a hasam, akkor az jelezheti, hogy nemsokára rendszeressé vállnak majd a fájások. Mikor kellene rendszereződnie? Észre fogom venni a fájásokat?


2014. júl. 29. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Végy egy nagy meleg fürdőt! A jóslók elmúlnak! Ha nem jóslók akkor tovább fog fájni aztán majd azon kapod magad hogy Hé ezek 15percenként jönnek! Nekem így volt! Aztán mire a kórházba értünk már 3percesek voltak!! :D

Majd írd meg mi a helyzet!! :)

2014. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, ha meleg víz hatására nem múlik akkor szülni fogsz, es rendszereződik :) nekem szülés előtt egy hét elől tàvozott a nyàkdugó, nekem barnás volt, 2 részletben, 40 +5 re született a lànyom. Hajnali 4 se volt mikor kezdődtek a fàjàsok. 6 percesekkel indult. Debreceni vagyok a klinika nincs messze tőlünk mire beértek 3 perces volt , mondjuk én inkàbb itthon vajúdtam kicsit :D jobb volt.... Moszmàr 9 hós az én kislányom :)
2014. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként azt hogy mikor rendeződnek a fàjàsok nem lehet tudni.és észre fogod venni a fàjàsokat Nekem azt mondta a Szülésznőm hogyha jönnek a fàjàsok es nem tudok vissza aludni akkor az az igazi, vagyis szülni fogok. Igy is lett hajnalban megpróbáltam vissza aludni a 6 perces fàjàsok között de a 4. utàn rájöttem hogy mindjàrt szülni fogok. :D és persze meleg fürdőzés hatására sem múlt el, mire beértem a kórházba 3 perces volt :D
2014. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos mi újsàg? Egyben vagytok még ? :)
2014. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Estig tartott a folyamatos derékfájdalom, de sajnos elmúlt.. aztán éjjel arra keltem, hogy nagyon görcsöl a derekam és a hasam, de az sem rendszereződött :(
2014. júl. 30. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 39+2 hetes voltam amikor elementes este wcre és rozsaszin véres nyákos valami jött ki belőlle, fájásaim nem voltak akkor de utánna 10 percel összevissza jöttek, felhivtam a dokim azt mondta menjek be a szülészetre ha indul a szülés ugyis hivjáák, hát nem kellet volna bemenni, csak a nyákdugó volt, és mire bértünk a fájáok szinte eltünktek, tiszta magzatviz volt, de még a dokim nem ért be, erre az ügyeltes orvos rákötött az infuziora h 4 ujnyira nyitva vagyok jn a baba ( mejegyzem 7x találtak vénát pedig még én is látam h merre van a vénám) 2 üveg oxi után amikor a saját orvosom megvizsgált közölte hogy enyi oxi után alig 1 ujra vaygyok nyitva az ügyeletes elszurta.. meconiumos lett a magzatviz gyyorsan kellet cselekedni, :( majd még több oxit kaptam és megszültem a kislányom :)) érezni fogod ha menni kell, én sem tudtam hogy milyen lesz de nyugi érezni fogod :)) sok sikert :)
2014. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj eljön a te időd :) én 40+5 re szültem :)
2014. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!