Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó? Csak erős idegzetűek...

Nyákdugó? Csak erős idegzetűeknek!

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok, nem szoktam ilyen képeket feltenni (tényleg csak az nèzze meg aki bírja) , de ez egy picit engem is meglepett. Többször jött kisebb darabka belőlem, de ez elég nagy ès kicsit pirosas mintha friss vér lenne benne.


Görcsölgettem éjszaka is és most is de nem rendszeres.

Ez nyákdugó? És ha igen, akkor normális szerintetek?


Tegnap voltam dokinál, minden oké. 2111es méhszáj és kevés magzatvíz.

39+3 hetes vagyok menszesz szerint.



2014. júl. 24. 08:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem szülés előtt közvetlenül volt ilyen véres. darabokban jött ki nekem is,de mindig áttetsző vagy srágás volt. amikor indultunk szülni,hasmenésem lett,törlésnél véres nagy izé távozott. hátha babázol ma :) sok sikert :)
2014. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez kicsit soknak tűnik, mondjuk nekem egyben jött ki & áttetsző-sárgás volt és kb fele ennyi.
2014. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan, igen. Azért legyél kórház-készenlétben.

:)

KÖnnyű szülést.

2014. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én bemennék a dokihoz, vagy legalábbis felhivnám, hogy ez a vér normális-e?
2014. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyákdugónak tűnik,nekem szülés előtt 1 nappal ilyen volt.
2014. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tegnap amikor megvizsgált eléggé fájt, mondta is vizsgálat után, hogy kicsi vérzés meg barnázgatás előfordulhat majd Volt már ilyen nyákos valami előző vizsgálatok után is kb. 3 hete volt az első adag, de ilyen friss pirosas folt nem volt bennük, csak alvadt véres volt vagy ilyen sárgás fehéres.
2014. júl. 24. 12:45
 7/14 anonim ***** válasza:
jah,hogy volt vizsgálatz? akkor ez simán lehet attól. mondjuk ha erősebben vizsgál,akkor attól a szülés is beindulhat.
2014. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy tágulási vérzés, nekem inkább annak tűnik. Gondolom, tegnap óta azért nem írt már a Kérdező, mert talán megszült. Hajrá!
2014. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még nem sikerült megszülni, továbbra is ürülget ilyen véres kocsonyás váladék, de a babó még nem akar kijönni. Naptár szerint még 3 nap, bár nem bánnám ha már túl lennénk rajta. :) A végén még túlhordom, holott az orvos tippje szerint már meg kellett volna szülnöm :D Ha érdekel titeket, akkor mindenképp írok ide, hogy mikor született. :)
2014. júl. 25. 10:23
 10/14 anonim ***** válasza:
drukk! :)
2014. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!