Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó? Csak erős idegzetűek...

Nyákdugó? Csak erős idegzetűeknek!

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok, nem szoktam ilyen képeket feltenni (tényleg csak az nèzze meg aki bírja) , de ez egy picit engem is meglepett. Többször jött kisebb darabka belőlem, de ez elég nagy ès kicsit pirosas mintha friss vér lenne benne.


Görcsölgettem éjszaka is és most is de nem rendszeres.

Ez nyákdugó? És ha igen, akkor normális szerintetek?


Tegnap voltam dokinál, minden oké. 2111es méhszáj és kevés magzatvíz.

39+3 hetes vagyok menszesz szerint.



2014. júl. 24. 08:43
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szia!


Nekem is így kezdődött szülés előtt kb. 2,5 nappal. Pont így...! Először csak sárgás-áttetsző darabkák, aztán rózsaszín, majd véres kocsonyás darabkák jöttek ki belőlem. Majd, amikor a 3. napon beindult a vajúdás, mielőtt a szülésznő megvizsgált volna kijött belőlem a maradék kocsonyás-véres nyákdugó, amire ő is helyeselt, hogy bizony nemsokára megérkezik kisbabócánk. Úgy is lett. 2,5 óra vajúdás után pici babám megszületett és Ő már a 3. gyermek nálunk. És 39. hétre született. Tehát, ha jól látom már te is időben vagy. Készülj szerintem, mert ha a nyákdugó elkezd akár darabokban, akár egyben távozni, már nem sok van hátra a szülésig. Nyákdugó távozása után már nem szokott hetekig várni a baba. Legyen kész minden, amit vinni kell a kórházba. Írj, ha meg van a baba. Könnyű szülést kívánok neked és egészséges babát! :-D

2014. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom jár e erre még valaki de azért megírom:

07.31. én végül beindítottak, 5óra vajúdás után spontán megszületett a kislányom 3280gr és 55cm :)

2014. aug. 6. 15:52
 13/14 anonim ***** válasza:

AZ egyik válaszoló vagyok.

Sok boldogságot a picurral!


Amúgy miért indították végül?

2014. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:))
2014. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!