Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elött pár nappal mit...

Szülés elött pár nappal mit vettetek észre a pocaklakón?

Figyelt kérdés
lenyugodott, kevesebbet mocorgott, mint elötte? vagy még inkább helyezkedett? mindenkinek leereszkedett a szülés idejére a pocija? mert az enyém még mindig fent van, söt már a számitások szerint a babának is ki kellett volna bújnia, de úgy tünik, hogy jól érzi magát odabent a lánykánk. :) fájásaim nincsenek, jóslók sem. :( volt valaki hasonló helyzetben? elöre is köszi, ha válaszoltok.
2010. jan. 9. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem voltak jelei, hogy ki akarna jönni. Nem volt se jóslóm, se keményedésem, semmi. Ugyan úgy és annyit mocorgott ahogy előtte is. A nyákdugóm is csak a vajúdás alatt ment el, előtte sose láttam távozni. Túlhordás miatt indították meg a szülésem és akkor kezdett el helyezkedni, le is szállt a pocim. De nem sikerült megszülnöm, mert nem tágult a méhszáj ezért kivették. De ez nem törvényszerű. Több kismama is ugyan így volt mint én, már több mint egy hete bent feküdtünk a kiírt nap után és csak nem indult magától. A többi kismamánál hatásos volt a szülésindítás van akinél már az oxitocin is van akinél csak a zselé és megszültek rendesen minden komplikáció nélkül. Nekem mindent adtak mégsem sikerült. A szülésznőt kérdeztem mikor az első zselét felvették, hogy a statisztika alapján ez mennyire hatásos és azt mondta a legtöbben már az első zselétől megszülnek, de ha mégsem akkor a másodiktól a nők 99%-a megszült. Hát én ebbe az 1%-ba tartoztam. Nem vagyunk egyformák. Úgyhogy ne aggódj egyszer úgy is ki fog jönni, ha nem így akkor úgy, de bent nem marad az biztos! :)Most hány hetes vagy? Hogy hogy nem kellett befeküdnöd a kiírt napon? Nekem be kellett. 6 hós baba anyukája.

2010. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit, egyiknél sem (3 van). Az utolsó a tolófájások alatt, amikor már a feje átment a keresztcsonton, még akkor is rúgott belém néhányat búcsúzóul. Végigrugdalta a vajúdást. Én magamon vettem észre pszichés változást előző nap. Hirtelen nem érdekelt már a külvilág, és legszívesebben szép csöndben elbújtam volna egyedül. Egyébként túlhordtam mindet.
2010. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az elsö számitások szerint január 8.-a a kiirt napom, utána kijavitották 10.-ére, de mivel 29 naposak a ciklusaim, ezért azt mondták, hogy ez még pár nap pluszt jelenthet. most 6.-án befektettek, 2 napig voltam bent, 2 inekciót kaptam, ami álitólag arra volt jó, hogy felkészitse a méhemet a szülésre, és hogy ösztönözze a babát arra, hogy lecsusszanjon. de semmi változás nem történt, ezért haza küldtek. hétfön megint megyek vissza, de majd csak akkor fog eldölni, hogy mi lesz, inditják vagy sem. kissé idegtépö ez az állapot. köszi nektek a válaszokat!
2010. jan. 9. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Írok neked privit.
2010. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi különöset. Ugyan úgy mocorgott, csuklott mint bármikor.
2010. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi még egyszer a válaszokat!
2010. jan. 10. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!