Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt ez normális?

Szülés előtt ez normális?

Figyelt kérdés
Két napja érzem, hogy folyamatos sírógörcsöm van, mindenen megsértődöm,mindent magamra veszek,minden idegesít amitől üvölteni tudnék. Talán az is baj, hogy most nincs annyi tennivalóm a lakás körül se, de amit elkezdek, ahhoz is segítség kell, mert nem bírom, utálom ezt a tehetetlenséget talán ez borít ki?
2010. jan. 8. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony!

Én olyan idegbeteg voltam a végén hogy alig lehetett hozzám szólni. Elegem volt már az egészből, a bálna testemből, meg állandóan hivogatott mindenki hogy na mi van már?!

Tiszta dulifuli voltam:)

2010. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én most kezdek ugyan ilyen lenni. A férjem külföldön, teljesen egyedül vagyok. Egy csomó mindent kellene a lakásban is csinálni, demár fogytán az erőm, és már megmondom őszintén kedvem sincs hozzá. Legszívesebben senkivel nem állnék szóba, már mindenen felhúzom magam! :-) Aludni nem tudok, alig bírok pár napja menni. Csak a férjemet, és a babánkat akarom már de nagyon. Még 2 hét elvileg!!!!

Kitartás Neked is! Nemsokára vége!!!!!

2010. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja édesanyámon kivül senkinek nem veszem fel a telefont ,nagyon idegesitnek az érdeklődők . Tiszta idegbeteg lettem én is, türelmetlen vagyok mindenhez ,fáradtnak érzem magam és még sorolhatnám ...

Reméljük hamarosan vége lesz :)

2010. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én napközben elég jól elvagyok, inkább éjszakára jönnek az idegorhamok. Nem tudok elaludni, és ideges vagyok tőle, hogy ha nem alszom, akkor hogy lesz erőm szülni. Persze tudom, hogy lesz erőm, mert muszáj lesz, de akkor is ki bírok borulni! :-)Ja, és semmi jele, hogy készülődne kifelé a baba, pedig jövő csütörtökre vagyunk kiírva. Ez is bosszant néha!
2010. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, hogy nem én vagyok csak "házisárkány" :)


Már megrémisztett, hogy netán ilyen maradok:) Napok óta nincs bekapcsolva a telefonom, aki hozzám szól attól idegbajt kapok! :)


További szép várakozást nektek is :) Könnyű szülést! :)

2010. jan. 8. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:

39 hetes vagyok és már nem birok tovább itthol üllni tétlenül ,egyedül meg nem tudok menni már sehová ugy hogy ez egy ördögi kör:)

várom a FÁJÁSOKAT és alig várom a picit hogy jól lefárasszon!

egyébként meg tiszta hárpia voltam ma is pedig mindenki kedves volt velem :) szegények! de azért próbálom vissza fogni magam!

2010. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!