Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kell szüléshez házassági...

Kell szüléshez házassági anyakönyvi kivonat másolat Pécsen az édesanyák úti klinikán?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyermek család neve miatt kell,vagy ha nem házasok a szülők akkor kell az apasági nyilatkozat.
2010. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol kell.
2010. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én most kérdeztem meg a héten mivel nagyon aktuális nekem.És a tanácson mondták és a korházban is ha házassok akkor nem kell mert 2009.junius ban változott a törvény és nem kell már kérni de ha életársak akkor irni kell egy apaságit
2010. jan. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De valami papír kell a házasságról nem?

Nem hiteles másolat, hanem az eredeti vagy egy fénymásolat? vagy hogy bizonyítom, hogy férjnél vagyok?

2010. jan. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert mikor az elsőt szültem, kellett 300 napnál nem régebbi másolat! Most viszont azt hallottam, változott a törvény és amíg házasok vagyonk, nem kell más, jó az eredeti is! DE! Több anyukát kérdeztem és kórháza válogatja, egyik hekyen elfogadják a régit, másik helyen követelik a 300 napnál nem régebbit! Tehát még mindig nem tudom Pécsen mi kell.
2010. jan. 8. 11:10
 6/6 anonim válasza:
Én 3 hónapja szültem, igaz a Megyei Kórházban. Vittem egy egyszerű fénymásolatot a házassági anyakönyvi kivonatról, megkérdeztem a védőnőt, hogy szükség van-e rá. Ő minden további nélkül elfogadta. Hozzáteszem az anyakönyvezés már nem úgy megy mint az előző szülésemnél, most nekünk kellett bemenni az anyakönyvi hivatalba, és ott intézni. Adni fog a védőnő egy papírt erről, hogy hol és mit kell leadni.
2010. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!