Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha másodjára term. Akarok...

Ha másodjára term. Akarok szülni az ugyan olyan nehéz lesz mintha nem szültem volna?

Figyelt kérdés
először császárral szültem ,de ha minden jól megy simán szeretném,akkor könnyebb lehet vagy ugyan olyan nehéz mint egy első szülésnél?nem voltak fájásaim stb először mert programozott császáros voltam..:(
2010. jan. 7. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem másfél óra alatt megszületett a kisfiam, villámgyorsan tágultam, két tolófájással megszületett. Az elsőnél fájásgyengeség és null tágulás miatt császároztak. Szerintem a második könnyebb.
2010. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mennyi idő telt el a kettő szülés között?Nekem 25hó lenne..
2010. jan. 7. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 3 óra alatt szültem.Erősek a fájások,de nem tart olyan soká,mint a császár utáni lábadozás.Rá egy órára már sétáltam.
2010. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen ezt szeretném én is:)

mert a császárból nagyon nehezen jöttem rendbe,olyan fájdalmaim voltak heteken keresztül,hogy az már durva volt..

és neked is második szülés volt ugye és az első császár??(utolós válaszolótól kérdezném:))

2010. jan. 7. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: 2év 2 nap :)
2010. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!